Oferty dnia

Majorka w Hiszpanii

Majorka - największa z całego archipelagu. Co roku przyciąga rzesze turystów. Oprócz wielu zabytków Palma de Mallorca, takich jak chociażby przepiękna katedra La Seu, posiada liczne kąpieliska i miejscowości wypoczynkowe. Już w samej stolicy znajdziemy Playa de Palma - 5-kilometrowy pas szerokiej, piaszczystej plaży. Na wyspie znajduje się wiele pięknych, dobrze zagospodarowanych plaż, oraz małych, zacisznych zatoczek.

Arenal - miejscowość turystyczna położona nieopodal Palma de Mallorca. Słynie ze swoich pięknych, szerokich i piaszczystych plaż. Wzdłuż nich rozciąga się promenada z licznymi barami i kawiarniami. Znajdziemy tu wiele hoteli, klubów nocnych, port jachtowy i pole golfowe. Miejsce to tętni życiem przez całą dobę.

Cala Mayor - miejscowość turystyczna położona w odległości 2 km od Palma de Mallorca. Jest to chętnie wybierane przez turystów miejsce. Oprócz ładnych plaż i infrastruktury turystycznej znajdziemy tu świetne warunki do aktywnego wypoczynku. Bliskość stolicy sprawia, że oprócz wylegiwania się na plaży, można udać się na zwiedzanie tego pięknego miasta.