Oferty dnia

Ibiza w Hiszpanii

Ibiza - trzecia co do wielkości wyspa Balearów. Oprócz wspaniałych widoków i pięknych, piaszczystych plaż, Ibiza szczyci się mianem najlepszego imprezowego miejsca w całej Europie. Wyspa słynie z bogatego życia nocnego. Popularne kluby nocne, jedne z najlepszych na świecie przyciągają tu co roku imprezowiczów z całego świata.

Najpopularniejszą destynacją jest stolica wyspy - miasto Ibiza. W ciągu dnia sprzyja wypoczynkowi na jednej z tutejszych plaż, jak Playa de Talamanea, Figuerestes, Ses Salines, Es Cavallet i Playa d'en Bossa. Wieczorami miasto zamienia się w jedną wielką imprezę. Bary i kluby czynne są tu przez całą dobę. Znajdziemy tu także dobrze rozwiniętą bazę noclegową, skupiona głównie wokół plaż.

San Antoni de Portmany - kurort turystyczny, który mimo swojej złej opinii (nazywane jest chuligańskim letniskiem), przyciąga turystów swoją plażą i położonymi wzdłuż niej barami, z których można podziwiać zachód słońca. Zjawisko to podziwiane z tutejszej Cafe del Mar stało się inspiracją do stworzenia specjalnego rodzaju muzyki i wydania całej kolekcji płyt z utworami sprzyjającymi podziwianiu tego pięknego widoku. Tuż obok miejscowości znajdziemy bardzo ładne plaże i urokliwe zatoczki.