Oferty dnia

Costa del Azahar w Hiszpanii

Costa del Azahar - pas wybrzeża Morza Śródziemnego rozciągający się na długości 300 km w rejonie Walencji. Znajdują się tu jedne z najpiękniejszych plaż w całej Hiszpanii - rozległe i piaszczyste.

Jedną z popularniejszych miejscowości Costa del Azahar jest Benicassim. Miasto jest niezwykle urokliwe, znajdziemy tu piękną, piaszczystą plażę, oraz mały port. Historia miasta sięga wielu wieków wstecz, dlatego też napotkamy tu na pozostałości z minionych epok. Tu także odbywają się liczne festiwale, w tym jeden z najważniejszych w Europie festiwal muzyczny. W mieście jest dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna.

Peniscola - kurort turystyczny gdzie przeszłość miesza się z teraźniejszością. Z jednej strony znajdziemy tu piękną, urokliwą starówkę, z drugiej - śliczną plażę oraz rozbudowaną bazę hotelową i gastronomiczną. Jest to miejsce, gdzie odbywa się wiele imprez kulturalnych.

Alcocember - malownicza miejscowość turystyczna położona w odległości 25 km od Peniscola. Znajdziemy tu bardzo ładną plażę oraz świetne warunki do uprawiania sportów wodnych, jak np. jazdy na nartach wodnych. Miasto zapewnia rozbudowana bazę noclegową. Są tu liczne restauracje i bary. Oprócz relaksu na plaży oferuje turystom piękne zakątki, które zachęcają do spacerów po mieście.

Vinaroz - niewielka i urokliwa miejscowość wypoczynkowa z ładną plażą, licznymi hotelami i barami. Oprócz dobrych warunków do relaksu i plażowania, miasto słynie z okazałych aren do corridy.