Oferty dnia

Juan Dolio na Dominikanie

Miasteczko Juan Dolio, jak i cały region noszący tą samą nazwę stanowi jedno z najatrakcyjniejszych miejsc na całej Dominikanie i tym samym jest doskonałym miejscem na letni wypoczynek. Dobra lokalizacja dużych ośrodków turystycznych, takich jak Punta Cana i Santo Domingo a do tego złociste plaże o delikatnym piasku oraz błękitne wody Morza Karaibskiego przyciągają coraz większą rzeszę obcokrajowców.

W pełnym atrakcji Juan Dolio z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Wzdłuż wybrzeża ciągnie się pas hoteli na każdą kieszeń i spełniających wysokie wymagania, przy których usytuowane są dyskoteki, nocne kluby, kawiarenki na świeżym powietrzu w tradycyjnym, karaibskim stylu oraz wypożyczalnie sprzętu wodnego. Wszystkie te obiekty często otoczone są egzotycznymi ogrodami, pełnymi zielonych palm i kwiatów.

Juan Dolio, tak samo jak pozostałe regiony Dominikany, szczyci się bardzo dobrymi warunkami dla miłośników uprawiania sportów wodnych i plażowych. Dominikańskie wybrzeże to prawdziwy raj dla surferów oraz fanów snurkowania. Dzięki przejrzystej wodzie w błękitno - złocistych lagunach będziemy mieli okazję zaobserwować rzadkie gatunki zarówno podwodnej fauny, jak i flory. Jeśli natomiast jesteśmy zwolennikami sportów lądowych z pewnością też nie będziemy się nudzić. Do najbardziej rozpowszechnionych tego typu atrakcji należy przede wszystkim znajdujące się w regionie pole golfowe, a przy hotelach kasyna i korty tenisowe.

Juan Dolio to z pewnością świetne i wymarzone miejsce dla każdego turysty. Powinni się tu wybrać nie tylko zapaleni sportowcy ale wszyscy pragnący poczuć słońce i klimat Karaibów.