Oferty dnia

Pamiątki z Wysp Kanaryjskich

Co warto kupić na Wyspach Kanaryjskich? Jakie pamiątki przywieźć z wakacji? Wyspy Kanaryjskie zachwycają różnorodnością krajobrazu, pięknymi plażami i łagodnym klimatem przez cały rok. Aby podróż zapamiętać na dłużej, turyści chętnie przywożą do domu oryginalne pamiątki z wakacji. Podpowiadamy, na co szczególnie warto w sklepach zwrócić uwagę.

kpl, fot. photoxpress.com / 2013-03-16
Komentarze:

piea
2013-03-22

fajnie jest przywozić sobie z róznych wypraw, pamiątki które bedą nam się kojarzyć z danym miejscem i pozwolą powspominać wakacje w pięknym miejscu, ale......., no właśnie! jest pewne ale!

kosmetyki z aloesu kiedyś się zużyją, rum palmowy zostanie wypity, sos mojo zjedzony:), itd, ale mam pewien bardzo tani patent na bardzo trwałą pamiatkę nie tylko z Wysp kanaryjskich:

od kliku lat przywożę sobie piasek z różnych plaż, za nad różnych mórz...; w domu wsypuje go najczęściej do wysokich, smukłych buteleczek (tu zdecydowanie najozdobniejsze są szklane buteleczki po chorwackich trunkach, o niewielkich pojemnościach)

Taka buteleczka nawet lepiej wyglada z piaskiem niż z jakims trunkiem!, nie mówiąc juz o efektach, które widzi sie dopiero jak sie te wszystkie piaski poustawia koło siebie!
Niby żółty piasek jest wszedzie taki sam!
- otóż nic bardziej mylnego!
piaski róznia sie od siebie bardzo: zdecydowanie kolorem lub odcieniem tego samego koloru, struktura, ziarniostością, minerałkami, itd...itp....

No i jest to tez całkowiecie bezkosztowa, a oryginalna pamiątka:), a po kilku latach, pięknie wyglada taka cała kolekcja piasków z wakacyjnych , rajskich plaż...