Oferty dnia

Co warto zobaczyć w Turcji?

Zwiedzanie Turcji w praktyce. Sprawdź co naszym zdaniem trzeba zobaczyć! Turcja to obecnie jeden z najpopularniejszych celów turystycznych Polaków jak również turystów z całego świata. W ciągu kilkudziesięciu lat stała się wypoczynkową potęgą. Nadmorskie kurorty przygotowały dla swoich turystów wszystko to czego tylko dusza zapragnie.

mni / 2010-01-13
Komentarze:

sarasara
2010-02-20

Moja objazdówka po Turcji była męcząca ale KAPADOCJĘ warto zobaczyć. Pammukkale trochę przereklamowane .Stambułem byłam troszkę rozczarowana. Zabytki Ok. Spróbowałam kebabu tureckiego.. w Polsce smakował mi bardziej. sarasara

piea
2010-02-02

Oczywiście oprócz Kapadocji i Pammukkale (wg mnie rozreklamowane- byłam rozczarowana), trzeba koniecznie zobaczyć, poczuć i posmakować Stambuł! Ktoś kto nie był nigdy w Stambule nie do końca wie co to znaczy Turcja!
To tak jak byc w Rzymie i nie zawitać do Bazyliki Sw. Piotra.A Stambuł jest po prostu magiczny! Niesamowity! Zachwycający! To serce tego wielkiego, wspaniałego kraju!

dzolka100
2010-01-16

A ja myślę, że widoki w Kapadocji warte są trudów podróży!

aroni54
2010-01-13

W pełni podpisuję się pod informacjami.Kogo nie przeraża odległość i oczywiste zmęczenie podróżą do Kapadocji lub Pamukkale,zobaczy trochę cudów natury.Pogoda,pyszne jedzenie,wspaniała przyroda,sympatyczni ludzie -przepis na udany urlop.