Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Artykuł
Porada miesiąca: Zobacz jak tanio zarezerwować hotel! >>

Sopot, piękny kurort atrakcyjny również po sezonie

Sopot, piękny kurort atrakcyjny również po sezonie

Lekko wzburzone morze, urok niewielkiego miasteczka oraz efektowne tereny spacerowe - Sopot oferuje turystom atrakcje przez cały rok. Po sezonie tłum plażowiczów znika, a na nas czeka spokój, niezwykły klimat oraz piękne, polskie morze. Dlaczego warto wybrać się do Sopotu po sezonie?
 

Większość nas wybiera wakacje nad morzem w pełni lata, kiedy słońce grzeje, a woda pozwala na kąpiele. Jednak jest to czas największej popularności nadmorskich kurortów, a co za tym idzie tłumów, hałasu, kolejek do restauracji i innych atrakcji. Dlaczego więc nie wybrać się do Trójmiasta poza sezonem? Docenimy wtedy ciszę oraz kameralność niewielkiego kurortu, spędzimy czas w rytmie slow, odkryjemy nowe miesca i prawdziwie odpoczniemy.

Co robić w Sopocie po sezonie?

Sopot poza sezonem zdaje się być jeszcze bardziej atrakcyjniejszy. Możemy zajrzeć do Opery Leśnej, przespacerować się na spokojnie głównym deptakiem, spędzić czas na prawie pustym molo czy zjeść pyszną rybę w restauracji przy plaży. To idealne miejsce wypadowe na spacery do Gdańska lub Gdyni - brzegiem morza lub promenadą biegnącą przez las. Bliskość miast sprzyja dodatkowym wycieczkom, a osoby pragnące pobcować z naturą mogą wybrać się do okolicznych lasów. W samym Sopocie czekają na nas atrakcje typu aquapark, Muzeum Sopotu oraz słynny Krzywy Domek. Ponadto miasteczko to mekka niezwykłej architektury i wyszukanych form eklektyzmu, gdzie na każdym kroju podziwiać możemy skomplikowane wykusze, balkony, wieżyczki, galeryjki, balustardy oraz gzymsy.

Gdzie spać w Sopocie?

Ogromnym plusem przyjazu do Sopotu po sezonie jest szeroki wybór miejsc noclegowych, które też oferowane są w niższych, bardziej atrakcyjnych cenach.

Nocleg w Sopocie

W celu wyboru najlepszego rozwiązania warto przejrzeć bazę apartamentów, np. na stronie sopockieapartamenty.com. Dzięki temu będziemy mieć pewność komfortowego pobytu, z gwarancją prywatności oraz najwyższej jakości. Mieszkania oddane są do użytku wynajmującym na wyłączność i urządzone bardzo stylowo oraz funkcjonalnie.

/ Fr /

Komentarze:


Brak komentarzy.


Aby skomentować musisz być zalogowany.

REKLAMA