Podróże, wakacje
Wakacje
Porada miesiąca: Zobacz jak tanio zarezerwować hotel! >>

Polska, Warszawa - porady, zwiedzanie i opis wakacji użytkownika anet_zb.

Kwiecień 2009

Do Warszawy pojechaliśmy na II spotkanie travelmaniaków. Korzystając z tego, że będziemy w stolicy, postanowiliśmy trochę pochodzić po mieście i zrobić ciekawe fotki. Pogoda sprzyjała zarówno robieniu zdjęć jak i spacerom - było słonecznie i bardzo ciepło.

Po przyjeździe do Warszawy od razu udaliśmy się do Parku Łazienkowskiego. Biorąc pod uwagę porę roku wiedzieliśmy, że to jest najlepszy mement na odwiedzenie tego miejsca. No i oczywiście nie byliśmy rozczarowani. Zieleń budząca się do życia, kwitnące forsycje, tulipany oraz pąki i kwiaty na drzewach naprawdę zachwycały swoim pięknem. Wyniosłe i kolorowe pawie spacerujące po parku wzbudzały wielkie zainteresowanie nie tylko u nas. Spotkaliśmy też wiele oswojonych wiewiórek, chętnie pozujących i czekających na orzeszki. Pewnie dla osób mieszkających w Warszawie i odwiedzających to miejsce często, nie robi to takiego wrażenia, ale my byliśmy zachwyceni:). Nie mieliśmy dużo czasu, więc nie mogliśmy zobaczyć wszystkiego.

Po kilku godzinach spaceru, poszliśmy na obiad i z dziesięciominutowym opóźnieniem dotarliśmy na spotkanie, które wspominamy bardzo miło. Naprawdę panowała miła, życzliwa atmosfera.
Po spotkaniu, do godz. 2-giej w nocy chodziliśmy po starówce. Niestety czas przeznaczony na pobyt tutaj szybko minął i trzeba było wracać.

Komentarze:


Brak komentarzy.


Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Galeria zdjęć (liczba zdjęć: 35)

Pan Paw