Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Egipt
  •  » RELACJA - Brayka Lagoon z rekinem w tle.

#16 2015-04-28 14:39:36

Antenka

Re: RELACJA - Brayka Lagoon z rekinem w tle.

 

#17 2015-04-28 14:51:53

Antenka

Re: RELACJA - Brayka Lagoon z rekinem w tle.

 

#18 2015-04-28 15:04:32

Antenka

Re: RELACJA - Brayka Lagoon z rekinem w tle.

 

#19 2015-04-28 19:14:45

Antenka

Re: RELACJA - Brayka Lagoon z rekinem w tle.

Ostatnio edytowany przez Antenka (2015-04-28 19:24:58)

 

#20 2015-04-28 21:15:01

Antenka

Re: RELACJA - Brayka Lagoon z rekinem w tle.

No to tak mniej więcej mamy obleciany teren hotelowy.Zdjęć jadalni i żarła nie robiłam,bo ja z tych co jedzą,żeby przeżyć alejaja W każdym razie jedzenia było mnóstwo i to co jadłam było bardzo smaczne. We wszystkich hotelach jest mniej więcej wszędzie to samo,tylko smaczne i świeże albo niedobre.Najważniejsze,że była dobra kawa(goście w części Royal w większości to Włosi),pyszne desery i masa owoców.A i kucharz od makaronów też był Włochem smile Makarony były pyszne smile Sama jadalnia była taka sobie,najmniej mi się podobała ze wszystkiego,więc najczęściej jadłam na zewnątrz.
Obsługa w hotelu fantastyczna smile Wszyscy mili i uśmiechnięci,wręcz nadskakujący gościom.Czułam się dopieszczona smile Oceniam bardzo wysoko smile
Rozrywki:
w zasadzie nudzić się tam nie da. Można zorganizować sobie fajnie czas.
Są dwie grupy animatorów: włoska( w Royal) i międzynarodowa (w Bay) od rana zawsze coś organizują gimnastyki,zumbę,taniec brzucha,aerobiki i inne sporty smile zawsze można w coś pograć a to w siatkę,a to w rzutki itp. Jak się chce można uczestniczyć we wszystkim.Ja generalnie uskuteczniałam aktywne przewracanie się na leżaku:smażing i plażing  alejaja Wszyscy przesympatyczni, wiecznie uśmiechnięci, całymi dniami na wysokich obrotach (co oni kurde zażywają rotfl ) Zajmowali się i zagadywali wszystkich gości (było dużo Włochów,Niemców,trochę Polaków,słyszałam słowacki albo czeski,duński i sporadycznie Rosjanie i Ukraina).Przekrój wiekowy -większość mocno powyżej średniego wieku.
Pewnego dnia siędzę w moim barku plażowym i słyszę :,,upłyyyyyywa szyyybko żyyyyyyycie,jak potok płyyyyynie czaaaaaaaaaaas..." i cały żelazny repertuar pieśni biesiadnych wink No ja pierdzielę-jestem na plaży w Egipcie czy na deptaku w sanatorium alejaja Występy wokalne na plaży dawała grupa naszych rodaków smile smile
Wieczorem zawsze był jakiś show (moim zdaniem średniej jakości) ale żle też nie było.Można było spokojnie pooglądać.Były też dyskoteki na cyplu,na świeżym powietrzu-nie wiem jakiej jakości, bo nie byłam wink
W barze przy moim basenie (Lagoon) codziennie była od 21-szej muzyka na żywo.Śpiewali pan z panią światowe szlagiery.Można było posłuchać i potańczyć jak ktoś miał ochotę smile
Ale to jeszcze nie wszystko wink

Ostatnio edytowany przez Antenka (2015-04-28 21:29:49)

 

#21 2015-04-28 21:44:48

Antenka

Re: RELACJA - Brayka Lagoon z rekinem w tle.

Ostatnio edytowany przez Antenka (2015-04-28 22:08:37)

 

#22 2015-04-29 08:50:31

Kasia6555

Re: RELACJA - Brayka Lagoon z rekinem w tle.

dotarłam...czytam z jezorem na brodzie  big_smile i big_smile

 

#23 2015-04-29 08:55:28

Kasia6555

Re: RELACJA - Brayka Lagoon z rekinem w tle.

Ostatnio edytowany przez Kasia6555 (2015-04-29 08:55:45)

 

#24 2015-04-29 09:18:03

Antenka

Re: RELACJA - Brayka Lagoon z rekinem w tle.

Nio smile smile Fajna atmosferka i muzyczka wink Póżnym popołudniem najchętniej tam przesiadywałam.... z książką wink big_smile

 

#25 2015-04-29 11:21:21

papuas

Re: RELACJA - Brayka Lagoon z rekinem w tle.

Antenka pisze; "Egipt mam zdeptany (????) wzdłuż i wszerz ..."
no to z utęsknieniem czekam na te relacje "deptane" smile

 

#26 2015-04-29 11:34:37

Katarina

Re: RELACJA - Brayka Lagoon z rekinem w tle.

Anti, idziesz jak burza smile ja tez juz chce na urlopppppp.

 

#27 2015-04-29 11:35:59

Kiwi

Re: RELACJA - Brayka Lagoon z rekinem w tle.

Antenko,bardzo sympatyczny hotelik jak i rafka .Jak już Kasia wcześniej zauważyła...bar i jego otoczenie zasługuje na ogromny plus big_smile

 

#28 2015-04-29 17:07:23

Kolka

Re: RELACJA - Brayka Lagoon z rekinem w tle.

Hotel baaardzo mi się podoba, szczególnie ta część ukwiecona smile Dużo dobrego czytałam o tamtejszej rafie, że jest nieco inna od AbuDabbab, ale równie piękna big_smile
Super, że odpoczęłaś - człowiek nie robot i odpocząć też musi wink
Nie miałabym nic przeciwko lataniu do Egiptu nawet co roku big_smile

 

#29 2015-04-29 18:32:37

Antenka

Re: RELACJA - Brayka Lagoon z rekinem w tle.

Papuas- miło mi,że do mnie zajrzałeś smile Kiedyś się w końcu zmobilizuję i napiszę zbiorczą relację z wyjazdów,tych deptanych też,ale nie wcześniej jak zimą,bo na to potrzebuję dużo czasu,a już teraz do póżnej jesieni jestem mocno zajęta.Ale obiecuję,że się postaram smile
Dziewczynki buziak
Kolcia-rafa naprawdę warta zobaczenia smile A hotel bardzo mi się podobał smile Przez pewien okres latałam nawet 2 razy w roku alejaja Teraz usiłuję lecieć gdzieś indziej i co? ląduję w Egipcie alejaja Ale to była miłość od pierwszego wejrzenia-więc zawsze chętnie tam wracam smile

 

#30 2015-04-29 19:07:00

piea

Re: RELACJA - Brayka Lagoon z rekinem w tle.

Hej Antenka,

nie ukrywam, że też bardziej mnie interesują te "zdeptane ścieżki Egiptu", choć ja sama nie należę do entuzjastek tego akurat kraju; ale ilu ludzi- tyle zdań! i każde inne i każdy coś nowego dla siebie tam odkrywa i to jest najbardziej ekscytujące.
Poczekam więc do zimy na Twoją Relację Zbiorczą smile), ( a fotki wody i rafy- bajka!)

 
  • Index
  •  » Egipt
  •  » RELACJA - Brayka Lagoon z rekinem w tle.

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh