Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Artykuł

Lotnisko w Modlinie z 5 milionami pasażerów

Lotnisko w Modlinie z 5 milionami pasażerów

Port lotniczy w podwarszawskim Modlinie obsłużył 5-milionowego pasażera. Wyróżnioną podróżną okazała się pani Dorota podróżująca razem z mężem i synkiem. Z tej okazji oboje dostali od lotniska voucher na darmowy lot w dwie strony oraz prezenty od partnerów portu: Coffee Express, Inflight Service, Best Fly Bar, Modlin Bus, Baltona, Transkinetik, Sawa Taxi i Taxi Modlin. Ponadto wszyscy pasażerowie tego rejsu przywitani zostali dużym tortem, szampanem oraz drobnymi upominkami lotniskowymi.
 

- Bardzo się cieszę, jest mi naprawdę miło! Zawsze przylatujemy z mężem do Modlina, mamy stąd tylko 15 minut do domu rodzinnego, który staramy się często odwiedzać. Naprawdę, nie spodziewaliśmy się takiego przyjęcia, na pewno na długo to zapamiętamy - powiedziała pani Dorota, pięciomilionowa pasażerka lotniska.

- Obsłużenie 5 milionów pasażerów w ciągu 3 lat przez nasz port lotniczy jest bardzo dobrym wynikiem jak na polskie warunki. To dowód na ogromny potencjał lotniska, które daje stołecznej aglomeracji szanse na zrównoważony rozwój, czyli nie tylko na południe - powiedział Piotr Okienczyc - Prezes Zarządu Spółki zarządzającej Lotniskiem.


Według szacunków w przyszłym roku z lotniska w Modlinie skorzysta 3 mln osób, a w 2018 r. po jego rozbudowie, port będzie mógł obsługiwać ponad 5 mln podróżnych rocznie.

/ Fr / 2015-10-18

Komentarze:


Brak komentarzy.


Aby skomentować musisz być zalogowany.

REKLAMA