Oferty dnia

Turcja latem czy zimą?

Kiedy pojechać do Turcji, latem czy zimą? Jakie są wtedy temperatury, a jakie ceny? Na urlopy z reguły jeździmy latem. Wybieramy wtedy ciepłe kraje, choć często są one wtedy za gorące. Jednym z nich jest Turcja. A gdyby tak pojechać tam zimą? Będzie zimno czy ciepło? Mało czy dużo ludzi? A ceny? Podpowiadamy, kiedy Turcja jest fajniejsza, latem czy zimą.

kan, fot.wikimedia.org/Osvaldo Gago / 2013-08-11
Komentarze:

Agnieszka08
2013-11-18

Turcja jest piękna i zima, i latem, chociaz teza trzeb awziac pod uwage gdzie sie jedzie... Temperatur w sierpniu na południu Turcji siegaja 40 stopni, za to w samym Stambule w listopadzie swieci teraz słoneczko i jest ok. 20 stopni ;)
O Stambule i Turcji wiecej http://tu-teraz.bloog.pl/, jesli bylby ktos zainteresowany, to zapraszam!

lila
2013-08-29

Ja byłam tam zimą, stok, wyciągi... można nieźle poszaleć. Klusia nie zastanawiaj się , byłam z nimi w minionej zimie. Było super.

klusia
2013-08-26

Turcja zimą cieszy się naprawdę niezłym powodzeniem jak widziałam. Sama się zaczęłam interesować takim wyjazdem z Itaki. Ceny sa całkiem atrakcyjnie bo niecałe 1600zł.

tripoman
2013-08-23

Dokładnie Turcja jest dobra na letni wypoczynek i zimowy. Nawet na "białe szaleństwo" tzn na narty można pojechać. W zeszłym roku znajomi byli w Erzurum z Itaką na nartach i w tym roku też się wybierają. Warto teraz już pomyśleć o wypoczynku zimowym bo zawsze można taniej zarezerwować a zawsze można zmienić kierunek bez opłat.

katerina
2013-08-14

Anytime ;)