Oferty dnia

Co zwiedzić na wschodzie Krety?

Wyspa Kreta. Co zwiedzić na Krecie? Aby odpowiedzieć na to pytanie, należy zadać sobie drugie - czy udajemy się na zachodnią część wyspy, która jest najbardziej popularna wśród turystów, czy na rzadziej odwiedzaną wschodnią? Podpowiadamy co zwiedzić na wschodniej części Krety.

bli, fot. bli, wikimedia.org / 2012-10-03
Komentarze:

kolija
2012-10-18

O! Byłaś? I jakie warunki? Czysto? Robactwa nie ma za dużo? (nie znoszę tych egzotycznych robaków!). Jak z jedzeniem? Dają solidnie, można się najeść? Okolica jakaś spokojna? Z wielką chęcią bym poszła na jakąś dobrą imprezę na Krecie!

sgos
2012-10-15

Byłam w Europa Beach właśnie z alfa starem byliśmy, całkiem fajny hotel, tak na dobrą sprawę, to w pokoju spędzaliśmy tylko noce i to krótkie no i jedzonko mieli pyszne, bo Kreta to prócz pięknych zabytków i bajecznych krajobrazów to też sporo imprez, wspominam te wakacje jako jedne z najlepszych.

kolija
2012-10-15

Z wielką chęcią poleciałabym do Analipsi. Znalazłam nawet jeden hotel, który by mi odpowiadał ( a naprawdę jestem wybredna). Natomiast ciężko już niestety z urlopem. Na stronie alfa staru podoba mi się Europa Beach, może ktoś był? Ogólnie Kreta jest moim zdaniem niesamowicie ciekawym miejscem, aż kipi kulturą i historią!