Oferty dnia

Co warto wziąć lecąc do Egiptu?

Przed wyjazdem na wakacje stajemy przed dylematem ? co spakować do walizki, jakie rzeczy przydadzą się nam a jakie będą zbędne? To pytanie jest istotne między innymi ze względu na ograniczoną wagę bagażu który możemy zabrać ze sobą do samolotu, tak aby nie dopłacać za nadbagaż.

Maciej Moch / 2008-12-16
Komentarze:

antenos
2014-07-10

dokładnie, to Nifuroksazyd 200mg..dostępny u nas bez recepty. Jak kupuje zawsze zestaw, bo dość często jeżdze do egiptu i mimo dobrego hotelu, żonę np. łąpie biegunka ...mnie rzadko. Zestaw dla nas kupowałem ostatnio (jak lecieliśmy w maju) tu:
http://www.i-apteka.pl/product-pol-46336-ZESTAW-PODROZNY-MAX-BIEGUNKA.html

najlepszy jest nifuroksazyd i węgiel..zapomniany a tak chwalony np. przez Cejrowskiego

habibibibi
2013-08-28

"Środki przeciw komarom w kurortach turystycznych są zbyteczne. W Egipcie panuje bardzo suchy, jeśli spotkacie komary to jedynie w pobliżu kanałów nawadniających i rozlewisk, w trakcie wycieczek fakultatywnych. Tam czasem może się przydać spray na te insekty." Dobrze, że były takowe środki do kupienia w hotelu(Safaga). Po przeczytaniu powyższego nie zabrałam środka na komary a trzeciej nocy męża tak pocięły, ze miał z 50 bąbli na sobie. Są mniejsze niż u nas i szybciej latają. Siedzą np. w szafie w dzień i żerują w nocy na odkrytych opalonych ciałach;)

KaSiK
2008-12-19

mi pomagał po imprezach zawsze;-))))

maciej_moch
2008-12-17

dzięki nie mu z nie jednej opresji wyszedłem:D

KaSiK
2008-12-17

"Egipski Antinal, to właśnie Nifuroxazid, ale w podwójnej dawce (200 mg)" - cenna informacja.