Podróże, wakacje
Wakacje
Porada miesiąca: Zobacz jak tanio zarezerwować hotel! >>

Austria, Grossglockner Hochalpenstr. - wspomnień czar - porady, zwiedzanie i opis wakacji użytkownika AniaMW.

Sierpień 2020

Zainspirowana Danusi wyjazdem postanowiłam odgrzebać dawne wspomnienia i wrzucić je teraz, żeby zdjęcia dla porównania pokazały jak było kiedyś, a jak jest teraz.
Moje zdjęcia pochodzą z 1996 roku (te są skanami wypłowiałych już zdjęć, ale trochę z nich można się dopatrzyć) i z 2007 roku, na których już wszystko jest normalnie widoczne (bo to zdjęcia cyfrowe).

Komentarze:


AniaMW
2020-08-05


Ale wtopa, zadziałałam zbyt spontanicznie. Okazuje się, że te zdjęcia już wrzuciłam na tm, jako początek wyprawy "Szwajcaria -lipiec 1996", bo tam właśnie zmierzaliśmy w dalszą trasę (przez włoskie Dolomity po drodze). Jest tam też trochę opisu. Więcej opisu w poprzedniej - najdłuższej Maluchowej podróży - z 94 r. do Hiszpanii Portugalii.
Autko dawało radę, bo mąż dobrze je przygotowywał od strony technicznej, praktycznie służyło nam wyłącznie do podróży. Maluch nie miał jeszcze elektroniki, a inne kwestie techniczne mąż doskonale umiał przewidzieć i rozpoznać, więc nie było żadnych nieprzewidzianych przygód.

danutar
2020-08-04


Super! Zdjęcia prawdziwie archiwalne. Ciekawa jestem, jak spisywał się Maluch na tej trasie. Ja w tym czasie też miałam Malucha, ale jeździliśmy nim z dzieciakami najwyżej na Mazury Dlatego podziwiam odwagę 😊 Może podzielisz się wrażeniami z tej jazdy?

Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Galeria zdjęć (liczba zdjęć: 36)

1996 r.1996 r.1996 r.1996 r.1996 r.