Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2011-03-30 22:41:42

maycher

Jugosławia, 11-21 maja – szukam 2 osób.

Wiem, że czasu mało, niemniej szukam 2 współtowarzyszy (-ek) na tytułowy wyjazd. W największym skrócie – Sarajewo - 2 dni, Park Narodowy Sutjeska wraz z wejściem na najwyższy szczyt Bośni, Maglić (2300+) – 2 dni, Belgrad – 2 dni i jeszcze coś ciekawego co uda mi się znaleźć w przewodnikach w Serbii, najlepiej z dala od miast – 1-2 dni. Wyjazd autem (Fabia) z Grudziądza – planowana trasa przez Łódź (ewentualnie Warszawę) i Kraków. Jeśli znajdę osobę z prawem jazdy i doświadczeniem za kierownicą to da radę zrobić całą trasę na raz, w przeciwnym razie nie obejdzie się bez noclegu gdzieś po drodze. Spanie na miejscu planuję pod namiotami, chyba że w miastach da się znaleźć coś niskobudżetowego. Niestety nie jestem elastyczny jeśli chodzi o terminy, ponieważ urlop w moim przypadku wiązał się z koniecznością rezerwacji biletów lotniczych do Polski. Wstępne oszacowanie kosztów pozostawiam potencjalnym zainteresowanym, sam jeszcze tego porządnie nie zrobiłem. Wiele zależy oczywiście od tego czy znajdę jedną czy dwie osoby, bo głównym kosztem będzie paliwo. Reszta to koszty lokalne – noclegi, komunikacja miejska, bilety wstępu itp. Do Serbii potrzebny jest paszport! Mam 30 lat, słucham głównie metalu i na taką muzę w aucie proponuję się nastawić. Osoby zdecydowane na wyjazd (a nie na pogadanie sobie) proszę o kontakt na GG (4342590), telefon (+44 7511893455) lub ewentualnie PM.

Pozdrawiam, Marcin!

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh