Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2008-09-30 09:48:13

Monique

Toskania

Jesli ktoś był we Florencji i podróżował po Toskanii, to chętnie poczytam porady, gdyż wybieram się jeszcze tą jesienią...co warto zobaczyć, gdzie zjeść dobre kluchy i kupic dobre wino smile

 

#2 2009-09-25 15:21:01

piea

Re: Toskania

zapraszam do opisu  mojej podróży po Toskanii

 

#3 2011-02-13 11:24:43

Michasia_Bogus

Re: Toskania

Witamy!Chcemy sobie zrobic walentynkowy prezent i zapisac się na wycieczkę do Włoskiej Toskanii,mamy pytanie czy druga połowa kwietnia to dobry termin na krótką objazdówkę i czy był ktoś we Włoszech na objazdówce z biurem Almatur.Nie mamy jeszcze doświadczenia z tym biurem, ale wiemy że jest bardzo popularne na takie objazdówki.Pozdrawiamy ! wink smile

 

#4 2011-02-23 17:10:30

danutar

Re: Toskania

Wykupiłam parę lat temu objazdówkę do Włoch w Almaturze. Wyjazd autokaru miał być z Warszawy wcześnie rano. Zatem w nocy podróż do stolicy, a od świtu wyczekiwanie pod Pałacem Kultury na autokar. Nie przyjechał. Nikomu nie życzę takich przeżyć. Okazało się, iż  zapomniano poinformować oddział Almaturu w naszym mieście o odwołaniu imprezy, na którą byliśmy zapisani. Panie pracujące w naszym oddziale Almaturu były przerażone i w ekspresowym tempie znalazły nam imprezę zastępczą - pobyt na Kalabrii z wycieczkami m.in. na Sycylię i na Wyspy Liparyjskie (organizatorem było biuro Rainbow Tours), na którą wyjechaliśmy następnego dnia. Tylko dlatego, że ta zastępcza impreza była naprawdę super, nie pozostał mi żal do Almaturu. Jednak więcej nie korzystałam z usług tego biura. Być może była to tylko jednostkowa wpadka. W końcu takie rzeczy nie zdarzają się na codzień. Zatem nie przekreślam biura, może kiedyś jeszcze z nimi pojadę. Piszę tylko dlatego, że pytasz o doświadczenia z biurem Almatur. Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez danutar (2011-02-23 17:12:03)

 

#5 2011-02-24 14:20:07

piea

Re: Toskania

jeśli chodzi o sam Almatur to wam nie pomogę, ale kwiecień w Toskanii może byc bardzo przyjemny:)
Wiadomo, że upałów nie będzie- i dobrze- w końcu tam się jedzie zwiedzać...ale na pewno temperatury bedą duuuużo wyższe niz w tym czasie w Polsce!  No i to wszędzie kwitnące wokół kwiecie...! ach! jak Wam zazdroszczę! Na Toskanię każdy miesiąć jest dobry- ( sami sie przekonacie po powrocie co miałm na myśli:),
mnie na te rok marzy się wypad do Alzacji lub Bawarii...jeszcze nie wiem.....

 

#6 2011-02-24 16:46:58

Michasia_Bogus

Re: Toskania

Jeśli chodzi o tegoroczny wyjazd do Toskani...zobaczymy jeszcze,mamy istną burzę mózgów..chyba wybierzemy jakiś inny kierunek,bo tęsknimy za morzem,ale wielkie dzięki za odpowiedz,kiedyś na pewno tam zawitamy!:)Pozdrowionka!

 

#7 2013-09-27 11:46:42

Rocky

Re: Toskania

Toskania to wspaniałe miejsce, które na pewno warto choć raz w życiu odwiedzić.

 

#8 2013-09-27 18:03:15

piea

Re: Toskania

 

#9 2013-11-06 10:41:06

Imbachhorn_eu

Re: Toskania

Toskania kojarzy mi się z winem oraz serem,a w szczególności z jedną jego odmianą. Z pewnością region bardzo spokojny,ciekawy i ładny w sensie widoków,wiec jak najbardziej warto ją uwzględnić podczas planowania wycieczki do Włoch.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh