Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2010-10-26 13:20:02

justynka1

hotel kirozeis w sharm

Witam mam zamiar wybrać się w lipcu do tego hotelu, może już ktoś tam był i co nieco mi napisze.a dyskoteki koło hotelu są czy trzeba pojechać do Nama Bay?

 

#2 2010-10-26 18:07:21

kochampodroze1

Re: hotel kirozeis w sharm

Cześć,
Byłam w tym hotelu kilka lat temu. Hotel fajny i gorąco polecam jednak z tego co pamiętam to leży gdzieś kilometr od plaży. Dyskoteka jest w hotelu więc nie musisz jechać do Naama Bay. Poza odległością od plaży to nie znalazłam minusów:)

Pozdrawiam
kochampodroze1

 

#3 2010-10-27 10:25:43

justynka1

Re: hotel kirozeis w sharm

Hej.tak odległość jest duża ale jeżdzi bus wyczytałam to,i o dyskotece w hotelu też ale wolałabym gdzieś wyjść najlepsza byłaby dyskoteka tak około 500 m od hotelu żeby nie jeżdzić tymi taksówkami żebym mogła pieszo sobie dojść i wrócić ciekawe czy taka jest czytam i nie mogę nic poszukać żadnej informacji piszą tylko że tyle dyskotek w nama bay a odległość od hotelu do nama bay jest duża czy można iść spacerkiem pozdrawiam

 

#4 2010-10-27 15:03:32

arnna

Re: hotel kirozeis w sharm

Możesz spokojnie jechać do tego hotelu. Ma dobre położenie, niedaleko centrum. Dużo moich znajomych było tam w zeszłym roku. Osobiście nie polecam Ci chodzić pieszo wieczorami, lepiej wziąć taksówkę, to nie jest taki duży koszt, chyba, że idziecie większą grupą, to spokojnie spacerkiem można iść. Pieszo to jest jakieś 15-20 min.

 

#5 2010-10-29 09:54:43

justynka1

Re: hotel kirozeis w sharm

dzieki za odpowiedz

 

#6 2010-11-05 17:31:19

justynka1

Re: hotel kirozeis w sharm

witam wakacje wykupione właśnie w tym hotelu 19 lipiec wylot z Gdańska a biuro sun fun wiem że będzie super aha na 2 tygodnie i chcę zwiedzić Jerozolimę lecimy w 5 osób pozdrwiam

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh