Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2010-04-01 11:16:17

katerina

tani hotel w Mediolanie

Bede wdzieczna za namiary na tani hotel w centrum Mediolanu,a jesli nie w samym centrum to przynajmniej blisko stacji metra.Poza tym jak mozna najszybciej i najtaniej dostac sie z lotniska Malpensa w okolice centrum oraz z Mediolanu w okolice Como?

 

#2 2010-04-02 23:46:31

katerina

Re: tani hotel w Mediolanie

A moze jednak ktos da mi namiary na jakis sprawdzony hotelik?!?

 

#3 2010-04-08 06:01:37

johann457

Re: tani hotel w Mediolanie

Z lotniska Malpensa kursuja do centrum Milano autobusy;jest to"kawalek"drogi(napewno wiecej niz 30 km).
Najszybciej prawdopodobnie Taxi ale na autostradzie tak czy owak czesto stoi sie w korku.Czy obecnie
istnieje inna mozliwosc...???

 

#4 2010-04-08 21:20:00

johann457

Re: tani hotel w Mediolanie

Nie wiem czy cos pomoge w sprawie hotelu w Milano.Moje informacje w "Forum administracyjnym"-watek
propozycje zmian,prosby o dodanie hotelu z dnia 06.04. oraz 07.04.na stronie 7;chce uzupelnic otoz corki
w ubieglym roku w maju korzystaly z 4-gwiazdkowego hotelu"Nasco"na Corso Sempione-niedaleko jest
stacja metra i tylko 3 stacje do Piaza del Duomo(1-stacja do Kastello Sforzesco).Byla to promocja wyszu-
kana w internecie.Przelot ze Stuttgartu tam i z powrotem,plus 2 noclegi(incl.sniadania) 150.-Euro/na osobe.

 

#5 2010-04-09 16:46:29

katerina

Re: tani hotel w Mediolanie

Dzieki za info!Niestety w terminie,ktory by mnie interesowal nie maja w tym hotelu wolnych pokoi:(a szkoda,bo lokalizacja idealna.Czy pamietasz moze ile kosztuja orientacyjnie taksowki lub autobusy z Malpensy do centrum?Bylam wiele lat temu w Mediolanie,ale nie samolotem,wiec nie mialam pojecia jaka to odleglosc z lotniska,a to jednak spory kawalek;)

 

#6 2010-04-09 18:57:38

johann457

Re: tani hotel w Mediolanie

A wiec ja podrozowalem w 1976 roku autobusem z Malpensy do centrum;bilet wtedy kosztowal 10-tys.lirow tj.ca.
15 USD.Pytalem moje corki:w ubieglym roku jechaly pociagiem z Malpensy na dworzec w Milano Cadorna(Stazio-
ne Nord).Bilet kosztowal ok.11.-Euro.Czas przejazdu do dworca Cadorna 40 minut,do Centrum (Dw.Centralny)
ca.30 minut.Odleglosc z Malpensy do dw.Cadorna 48 km.Taxi bedzie z pewnoscia b.drogie,gdyz ja z Centum Mi-
lano(tzw.Centrum Lotnicze) do mojego hotelu "King"(patrz prosze moje informacje na Forum Administracyjnym)
w 1976 roku rowniez zaplacilem 15 USD-za ca.6 km drogi.Polaczenia kolejowe i autobusowe sa dobrze rozwiaza-
ne i nie mialy z tym problemow,rowniez powrot na lotnisko odbywal sie koleja.Zycze powodzenia.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh