Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2010-01-27 12:47:18

misterion

Podróże i wakacje. gdzie taniej?

Macie informacje o tym, jakie są promocje poszczególnych biur podróży? Jest jakaś stronka z zebranymi tego typu informacjami?

 

#2 2010-01-27 13:01:25

KlaudiaRakocz

Re: Podróże i wakacje. gdzie taniej?

Z tego co wiem, nie ma takiej strony...trzeba wchodzić na poszczególnych touroperatorów...obecnie najlepsza promocja w większości operatorów jest tzw. first minute....są upusty cenowe, wycieczki fakultatywne gratis, ubezpieczenie od kosztów rezygnacji gratis i gwarancja niezmienności ceny....przeważnie promocja te obowiązuje rezerwacje zawarte do końca stycznia, czasem do końca marca.

 

#3 2010-01-28 11:17:22

misterion

Re: Podróże i wakacje. gdzie taniej?

Dzięki za odpowiedź, właśnie coś takiego by się przydało zwłaszcza dla osób zainteresowanych podróżami i turystyką. to trochę męczące przeglądać te wszystkie oferty na stronach poszczególnych biur, tym bardziej że potem i tak podświadomie poświęcamy swój czas na szukanie opinii, czy aby na pewno to biuro podróży jest godne zaufania. tak samo jest z innymi rzeczami - np, książki podróżnicze itp. na pewno jest dużo fajnych okazyjnych ofert, a ich wyszukanie jest praktycznie niemożliwe.

 

#4 2010-01-28 12:47:36

plorenc

Re: Podróże i wakacje. gdzie taniej?

A ja się coraz bardziej skłaniam do powrotu do starej praktyki samodzielnego organizowania wakacji smile wtedy wiesz dokładnie co gdzie i za ile ... sam decydujesz o tym co i kiedy chcesz zwiedzać a ew. pretensje możesz mieć potem tylko do siebie smile  (za to tzw. "przygody" pozostają już na zawsze w pamięci) ... Myślę że fajnie jest zebrać się jakąś małą grupką ludzi, ustalić co i kiedy się chce zwiedzać, rozdzielić pracę związaną z organizacją wyjazdu ... i potem tylko czekać na ten dzień kiedy cała machina pójdzie w ruch smile Czy w ten sposób będzie taniej to nie wiem ... pewnie jak większa liczba osób to taniej ... drożej bo biura podróży negocjują lepsze ceny ... ale ileż "pełniej" przeżywa się takie własne wyjazdy od tych organizowanych przez biura - tutaj chyba nie ma porównania ...

 

#5 2010-01-29 11:31:18

misterion

Re: Podróże i wakacje. gdzie taniej?

jasne, masz sporo racji.tylko, że czasami tego typu wyjazdy ciężko zorganizować jeśli się ma dwójkę bardzo małych dzieci-wtedy raczej skłaniam się ku temu, by to biuro zorganizowało mi wszystko od początku do końca.Stąd ta moja chęć szukania promocji w biurach,wiem i czytałem o tym, że niektóre biura za pośrednictwem serwisów skupiających promocje schodzą o kilkanaście procent z ofert First Minute. To jest normalna praktyka w USA czy UK,gdzie takie serwisy robią furorę, u nas w Polsce czegoś takiego nie znalazłem, a szkoda.

Ale wracając do podróży-kiedyś do tej "starej praktyki" samodzielnego organizowania wakacji na pewno powrócęsmile

 

#6 2010-02-01 10:33:22

misterion

Re: Podróże i wakacje. gdzie taniej?

Jeszcze nie jestem w 100% pewien, ale chyba znalazłem to, czego szukałem:)

 

#7 2010-02-04 10:11:44

misterion

Re: Podróże i wakacje. gdzie taniej?

Szukanie tańszych wycieczek i wyjazdów jednak nie jest takie łatwe:) pomóżcie mi, bo już zacząłem szukać na stronach UK...

 

#8 2010-02-04 15:44:23

plorenc

Re: Podróże i wakacje. gdzie taniej?

hmm .. a wakacje.pl oglądałeś?

 

#9 2010-02-05 19:16:46

misterion

Re: Podróże i wakacje. gdzie taniej?

wakacje.pl mam obcykane i tam też rozmawiam z ludźmi na forum, bo oprócz samej oferty ważna jest dla mnie opinia ludzi, którzy być może wiedzą więcej ode mnie:) wielkie dzięki za pomoc, oby było takich osób jak najwięcej:)

 

#10 2010-02-08 11:21:17

misterion

Re: Podróże i wakacje. gdzie taniej?

a widzieliście okazyjni.pl ? Stronka, która skupia wszystkie najfajniejsze promocje w necie. Ku mojej radości, jest też opcja Podróże/wakacje i oferta jest całkiem ok. co myślicie?

 

#11 2010-02-08 11:42:30

Fresh

Re: Podróże i wakacje. gdzie taniej?

Stronka nie do końca na temat, poza tym mało ofert - dużo lepszym wyjściem jest korzystanie z portali turystycznych typu wakacje.pl itp.

 

#12 2010-02-09 09:58:44

minifix

Re: Podróże i wakacje. gdzie taniej?

Myślę, że póki co najszybciej i najłatwiej znajdziesz oferty na www.wakacje.pl, www.travelplanet.pl, www.traveligo.pl, www.travelzone.pl

 

#13 2010-02-09 11:56:58

agnieszeszka

Re: Podróże i wakacje. gdzie taniej?

Witam! Jeśli chodzi o najtańszą drogę organizowania podróży to zdecydowanie te "na własną rękę" - oprócz atrakcyjnej ceny to jeszcze pełna swoboda w działaniu i zawsze milion przygód smile W tym roku wraz z 2 innymi dziewczynami wybrałyśmy się do Kenii na własną rękę no i powiem Wam... że żadne biuro podróży nie dałoby nam tyle... Jednak oczywiście z dziećmi to jest ryzyko i lepiej z biura - tak czy inaczej miłego wypoczynku smile

 

#14 2010-02-09 12:46:28

misterion

Re: Podróże i wakacje. gdzie taniej?

Jasne, ale jest to jedna z opcji, może niedługo ofert i możliwości będzie wiecej. A szukaliście kiedyś wakacji przez np. brytyjskie stronki z apartamentami (to bardziej pod wakacje na własną rękęsmile?

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh