Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2010-01-04 18:53:35

emilcia6

Potrzebuję pomocy;)

 

#2 2010-01-05 15:04:46

Fresh

Re: Potrzebuję pomocy;)

Myślę że na początek powinnaś ograniczyć krąg poszukiwań do kilku miejscowości.
Jak piszesz planjecie imprezować smile Stąd polecę takie nadmorskie miasta jak Łeba, Mielno, Rowy, Władysławowo i Krynica Morska - tam na pewno nie będziecie się nudzili smile

 

#3 2010-01-05 16:33:52

emilcia6

Re: Potrzebuję pomocy;)

Bardzo dziękujęsmile Przejrzę oferty kwater z tych miast i mam nadzieję, że znajdę coś interesującego w rozsądnej cenie:)

Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś informacje, to proszę pisaćwink

 

#4 2011-01-28 11:25:56

TrzyKafki_pl

Re: Potrzebuję pomocy;)

Zgadzam sie z powyższą opinią. Jeżeli zawęzisz krąg poszukiwań do jednej miejscowości,wtedy o wiele łatwiej będzie Ci coś znaleźć.  Poza tym jest kilka portali na których możesz znaleźć ciekawe oferty.

 

#5 2011-05-05 13:23:01

Lena

Re: Potrzebuję pomocy;)

Ja w tym roku myślę żeby wakacje spędzić aktywnie. Znalazłam stronę survival-extreme.pl i razem ze znajomymi myślimy żeby się tam wybrać. Miejscowość wydaje się piękna a wypoczynek fajnie zorganiozwany

 

#6 2011-11-30 13:39:39

TrzyKafki_pl

Re: Potrzebuję pomocy;)

I jak spędziłaś tegoroczne wakacje? W górach czy nad morzem? Jeżeli zaglądasz jeszcze na forum to koniecznie wszystko opisz.

 

#7 2012-01-20 12:31:17

mariusz35

Re: Potrzebuję pomocy;)

Jak szukałem miejsca na wyjazd znajomi polecili mi małą miejscowość koło Łeby, zadzwoniłem szybka rezerwacja i pojechałem do Sasina blisko morza ceny jak na miejscowość nadmorską w sezonie tez ok. można zaglądnąć a ich stronę sasinodominik.pl spoko miejsce polecam.

 

#8 2012-01-21 23:49:16

rl98ps

Re: Potrzebuję pomocy;)

Jesli chodzi o w/w Władysławowo moge polecić:

1. ul. Morenowa 22, "U Urszuli"
http://wladek.pl/wladyslawowo-pokoje_goscinne-u_urszuli-tanie_kwatery-320.html

2. ul. Piwnej 15, "U Basi"
http://www.basia.morze.net.pl/

3. ul.  Władysławowo ul. Męczenników Wielkiej Wsi 4 "Dom Komandor" M. Ambraczyk
http://www.komandor.tvc.pl/komandor/

4. ul. Męczenników Wielkiej Wsi 5, Dom wczasowy "Fregata"
http://wladek.pl/wladyslawowo-dom_wczasowy-fregata-kwatera-299.html

w kazym byłam, warunki sa ok, czysto, jest miejsce na auto na posesji, cena jak ja bylam wahala sie 25-35 zł, zalezy od terminu i dlugosci pobytu. Najczysciej w Komandorze, najblizej do morza od ul. Morenowej - idzie sie przez ul. pelna straganików, barów, itp. Na Piwnej najciszej, we Fregacie jest mozliwosc zywienia w domu, w pozostalych na w;asną reke. W kazdym domu miejsce na grilla, grille na posesji + wegiel, sprzet plazowy w cenie - wynajem. Fregata i Komandor ze soba wspolpracuja, mozna w jednym spac w drugim jeść wink Cena około 60-70 zł pełnym wyzywieniem. Dobre, duze porcje.

smile o aktualne ceny i warunki trzeba pytac - moze sie cos zmienilo.

Ostatnio edytowany przez rl98ps (2012-01-21 23:51:50)

 

#9 2012-04-19 14:57:19

VillaVita

Re: Potrzebuję pomocy;)

Powyżej masz już bardzo ciekawą rozpiskę z której warto skorzystać,dzięki bo przyda się także innym użytkownikom którzy również wybierają się nad morze.

 

#10 2012-06-21 09:49:25

DworDziekanow

Re: Potrzebuję pomocy;)

Ja polecam małe nadmorskie miejscowości jak Jantar, Stegna czy Krynica Morska. Tam nie można się nudzić, ponadto jest wiele kwater, domków, campingów. Można wybierać i przebierać.

 

#11 2012-08-03 15:13:29

TrzyKafki_pl

Re: Potrzebuję pomocy;)

Jako, że jestem po urlopie nad morzem polecam nie tylko Mielno, i przereklamowane Międzyzdroje, lecz Niechorze i Rewal, małe miejscowości ale wiele atrakcji , nawet gdy pada deszcz:) W Niechorzu warto zwiedzić latarnię morską.

 

#12 2012-08-24 09:02:32

Edzia35

Re: Potrzebuję pomocy;)

Jeśli chodzi o imprezowanie to polecam Mielno, kwatery też tam nie są drogie, myślę, że wystarczy trochę podzwonić i coś uda Wam się znaleźć za rozsądną cenę smile

 

#13 2012-10-20 16:06:21

BalticHome_pl

Re: Potrzebuję pomocy;)

W zasadzie w każdej meisjcowości można imprezować,to zalezy tylko od chęci i towarzystwa. Zaplecze do tego posiada każda miejscowość,również Świnoujście.

 

#14 2012-10-24 19:18:23

Bitkam

Re: Potrzebuję pomocy;)

Czy nie ma natomiast problemu z imprezami poza sezonem? Wiem, że np. w Sopocie były z tym problemy ostatnim razem wink

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh