Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Forum dyskusyjne

Nie jesteś zalogowany.

• Index
  •  » Nad morze
  •  » Pierwsze wakacje poza granicami Polski :) - pomoc

#31 2017-03-09 13:52:13

piea

Re: Pierwsze wakacje poza granicami Polski :) - pomoc

no to założymy nowy wątek ( Południe Maroka- FOTY ) i będzie po problemie smile
ale znając Fresha nie pogoni:)smilesmile, prawda Szefie? wink

#32 2017-03-09 14:49:42

oscar

Jestem za tym by się wstrzymać do Twojego powrotu. Relacja będzie zdecydowanie ciekawsza.
Pełna emocji, wrażeń i świeżych wspomnień. Na dodatek Twoje świetne pióro....
Piea czekamy na Ciebie.
Napisz kiedy jedziesz i z kim?

Ostatnio edytowany przez oscar (2017-03-09 14:50:39)

#33 2017-03-11 10:44:12

piea

moja relacja to będą moje wrażenia, a Twoje spostrzeżenia są Twoje, pewnie ciekawsze, a na pewno inne , a pióro masz przecież rewelacyjne, więc .... zachęcam Cię do pisania.... smile

" Napisz kiedy jedziesz i z kim?"
no już przecież napisałam to wyżej  smile- to  ta sama wycieczka (Południe) a jak ta sama to wiadomo, że  z biura r.pl;
no i wkrótce, czyli pod koniec marca smile

#34 2017-03-16 14:58:07

oscar

Więcej zdjęć można zobaczyć na  http://www.travelmaniacy.pl/forum/viewtopic.php?id=1046

#35 2017-06-12 10:25:19

Pausoon93

Jesli chodzi o wakacje poza granicami Polski to rok temu bylam na wycieczce na Wegrzech. Lipiec-sierpień. Jezioro Balaton naprawdę roni wielkie wrażenie. Dużo do zobaczenia. Ceny są różne, ale w miarę przystępne
Obowiązkiem jest spróbowanie węgierskiego gulaszu wink

#36 2017-06-19 20:18:32

maczynski

Ja nie miałem jeszcze tej przyjemności, żeby wypoczywać dłużej poza krajem. Jaki region Europy/świata polecacie na ten pierwszy raz?

#37 2017-06-19 22:50:35

texarkana

maczynski napisał:

Ja nie miałem jeszcze tej przyjemności, żeby wypoczywać dłużej poza krajem. Jaki region Europy/świata polecacie na ten pierwszy raz?

Trochę dziwne to pytanie, bo co można polecić, jeśli się nie ma pojęcia co lubi robić dana osoba. Jeśli lubi zwiedzać wspaniałe zabytki, to polecam Włochy, Hiszpanię i Bawarię. Jeśli lubi plażę i morze - Grecję albo Danię. Jeśli chce chodzić po górach - Francję.

Liczy się też klimat i stopień egzotyki. Jeśli może być podobnie jak u nas (a jednocześnie inaczej), z morskich rzeczy polecam Bornholm, ale niekoniecznie w środku sezonu, albo Rugię. A z górskich rzeczy - czeskie Sudety, Czeski Raj, słowacką Małą Fatrę albo Bułgarię.

Jeśli ma być zupełnie inaczej, to morze - Grecja albo Portugalia, a góry - Alpy np. Dolomity albo Julijskie w Słowenii,   Masyw Centralny we Francji, świetne jest też Salzkammergut w Austrii.

Jeśli ma być tanio, a w każdym razie nie drogo, to Niemcy, Francja, Czechy, Rumunia, Bułgaria, kraje nadbałtyckie.

Tyle na chybcika smile

#38 2018-10-03 15:33:30

kawala91

wygląda to super

• Index
  •  » Nad morze
  •  » Pierwsze wakacje poza granicami Polski :) - pomoc

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh