Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#31 2018-05-18 19:54:18

hyde

Re: Toskania światłem malowana

Gratki Kolka, też trzymam kciuki big_smile

 

#32 2018-05-18 20:14:05

Angela

Re: Toskania światłem malowana

 

#33 2018-05-18 21:27:41

AniaMW

Re: Toskania światłem malowana

Giga-gratki!!!!
Też trzymam kciuki.
A co do wczesnego wstawania...
doskonale Cię - Kolka - rozumiem, bo dla mnie to też dramat, lecz w szczególnych okolicznościach też podejmuję się takiego wyzwania smile

 

#34 2018-05-18 23:23:05

Kolka

Re: Toskania światłem malowana

 

#35 2018-05-21 10:40:08

piea

Re: Toskania światłem malowana

Kolka, co ja Ci tu będę cedzić? - Twoje zdjęcia to mistrzostwo świata! - widać, że to podróż fotograficzna (tak jak napisał Papuas) - z przemyślaną porą, światłem, ujęciami pod kątem kolorystycznym... no coś wspaniałego!!!
Toskania jest niesamowicie wdzięcznym plenerem dla fotografów i fotoamatorów..., że o jej uroku i klimaciku to już nawet nie wspomnę...; to wspaniały kawałek Włoch...  a ja uwielbiam Italię! - my jestesmy  właśnie świeżo  powróceni z Italii, choć ze znacznie  dalszych południowych okolic, ale powrót do Toskanii po latach siedzi mi w głowie już od jakiegoś czasu, właśnie dla tych cyprysów..., tej ciszy.... wszechogarniającego spokoju... tych  pól..., pełnych starych castello i winnic... ach się rozmarzyłam już tylko na samo wspomnienie.....

 

#36 2018-05-21 12:15:44

Kolka

Re: Toskania światłem malowana

Idealnie to opisałaś super ..." dla tych cyprysów..., tej ciszy.... wszechogarniającego spokoju... tych  pól..., pełnych starych castello i winnic... " Właśnie dlatego warto tam wracać, a dla tych, którzy tego spokoju nie zaznali - polecam gorąco! smile Mam cichą nadzieję, że wrócę tam jeszcze nie raz smile

 

#37 2018-05-28 19:33:08

papuas

Re: Toskania światłem malowana

zapomniałem wcześniej napisać, to teraz wracam
gorąco polecam zobaczenie zdjęć na www garnek - wpisując potem jako użytkownika (którego foto chcesz obejrzeć) sibilla
świetne foto z Italii, może także z Toskanii

 

#38 2018-06-01 21:04:11

Kolka

Re: Toskania światłem malowana

Dzięki Papuas smile Obejrzałam tą galerię - zdjęcia mistrzowskie! Ech...mogłam tylko powzdychać smile

 

#39 2018-06-05 07:41:29

papuas

Re: Toskania światłem malowana

no, no nie bądź taka skromnisia - Twoje włoskie są na tym samym poziomie  kwiaty
tak, ona ma więcej włoskich i z różnych zakątków, ale ...
ona tam mieszka  alejaja

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh