Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#31 2018-03-22 14:35:47

texarkana

Re: Czy znasz Polskę? ZAGADKI w seriach.

Ojoj, widzę, że naprawdę się przykładacie! I że koniecznie muszę opublikować regulamin.
No więc regulamin:

amasz

1. Odpowiedzi muszą być udzielane w kolejności A-I i liczy się tylko to, co uczestnik opublikował jako swoją pierwszą odpowiedź.
2. Odpowiedzi muszą odnosić się bezpośrednio do pytań, czyli gdy pada pytanie "jakie miasto", musimy podać nazwę miasta, na pytanie "jaki to park narodowy" nazwę parku itd.
3. Można podawać nazwy szyframi żartownisiów (patrz hapol), ale żarty muszą być czytelne.
4. Można dodawać do nazw komentarze np. "perełeczka Książ" albo "nie mam 100% pewności, ale to chyba Książ" itp. - byleby padła odpowiednia nazwa.
     4a. Jeżeli w odpowiedzi podana jest poprawna nazwa, lecz odpowiedź jest zakończona słowami "chyba jednak nie" (lub innymi podobnymi), punkt nie zostaje przyznany.
     4b. Jeżeli w odpowiedzi podane są dwie nazwy (TO lub TO) i jedna z nich jest poprawna, punkt nie zostaje przyznany.
5. Można składać odwołania, jednak musi się to odbyć w ciągu 1 tygodnia od opublikowania zdjęć konkursowych.
6. Komisja zastrzega sobie prawo do podejmowania decyzji na temat punktacji w trybie nadzwyczajnym smile

Ostatnio edytowany przez texarkana (2018-03-22 14:57:23)

 

#32 2018-03-22 15:03:01

texarkana

Re: Czy znasz Polskę? ZAGADKI w seriach.

OGŁOSZENIE

Komisja konkursu "Czy znasz Polskę", korzystając z punktu 6 opublikowanego regulaminu, zdecydowała się na przyznanie uczestnikom punktów za odpowiedź „Wilanów” zamiast „Warszawa”, co umotywowane jest faktem, iż uczestnicy nie mieli możliwości zapoznania się z regulaminem przed przystąpieniem do konkursu.

Uczestniczce posługującej się ksywką „piea” należą się też przeprosiny za błędne podsumowanie punktów za odpowiedzi w serii 2.

Po wprowadzeniu powyższych poprawek punktacja przedstawia się następująco:

SERIA 1
papuas      10/10
piea           8/10
oscar         6/10
Angela       1/10

SERIA 2
3CiTy        10/10
papuas      9/10
hapol         9/10
piea           8/10
angela       3/10

 

#33 2018-03-22 15:20:16

piea

Re: Czy znasz Polskę? ZAGADKI w seriach.

hmm, czyli rozmumiem, że snofffu coś skopałam bang  ???
A! już wiem, wpisałam Białowieża! zero punktów, bo powinien być Białowieski ? foch
no to jak tak, to... wylazl z Ciebie Nauczyciel, i to taka nieco Piła! - najbardziej podoba mi się komentarz 4a alejaja; jak dobrze że ja już dawno po tych wszystkich szkołach ! alejaja
A tak w ogóle to powinnyśmy Ci wysyłać te odpowiedzi na priva, bo poza pierwszym-  reszta przecież ma gotową ściągę alejaja

 

#34 2018-03-22 15:22:36

piea

Re: Czy znasz Polskę? ZAGADKI w seriach.

 

#35 2018-03-22 15:47:26

hapol

Re: Czy znasz Polskę? ZAGADKI w seriach.

Nojbardzij podobo mi sie punkt 4. smiechalejaja

Ala....z tymi gotowcami to nie tak do końca ....Fakt, dużo jest miejsc znanych i to nie tylko przez Polaków ale na fotach np. parków papugując można popłynąć tonguetonguetongue

Angela....tłumacz siem big_smile

 

#36 2018-03-22 17:03:38

Angela

Re: Czy znasz Polskę? ZAGADKI w seriach.

A dlaczego ja mam się tłumaczyć z tego, że Citek zna lepiej Polskę ode mnie ??? alejaja  Mam się przyznać, że zwykła guła jestem?  alejaja  alejaja toć przecież napisałam, że nawet w Krakowie pod Kościołem Mariackim byłam, ale ze zdjęcia go nie skojarzyłam big_smile I Katedry w Oliwie nie poznałam... W sumie to w wielu miastach Polski  byłam, ale jakby mi ktoś zdjęcia pokazał, to bym nie wiedziała że tam byłam osobiście, bo mój mózg wyodrębnia tylko górskie obrazy wink   I druga sprawa - Citek swego czasu miał taką pracę, że objazdy po Polsce robił jako kierowca, to więcej widział niż ja smile I jeszcze sporo o Polsce w necie czyta , bo choć jest moim osobistym mężem, to zainteresowania ma jednak inne niż ja  wink , tak więc to że coś kojarzy, nie znaczy że był tam osobiście smile W końcu konkurs jest zatytułowany ,,Czy znasz Polskę?'' a nie ,,Czy byłeś osobiście w tych miejscach?''

 

#37 2018-03-22 17:21:00

Angela

Re: Czy znasz Polskę? ZAGADKI w seriach.

 

#38 2018-03-22 17:40:57

hapol

Re: Czy znasz Polskę? ZAGADKI w seriach.

osobisty mąż.....padłem alejajaalejajaalejaja

 

#39 2018-03-22 18:30:12

piea

Re: Czy znasz Polskę? ZAGADKI w seriach.

Oj tam,  zaraz guła... no nie każdy musi mieć pamięć fotograficzną; no ale Oliwy nie poznać? Gdynianka...? big_smile  dobrze, że Citka wciąż poznajesz alejaja
PS. inne zainteresowania - i bardzo dobrze! grunt to szanować odrębność; mam kolegę, który mówi: że "moje zainteresowania - stały się zainteresowaniami mojej żony "alejaja i nie ma innej opcji alejaja , biedna kobieta...... bang

 

#40 2018-03-22 18:58:44

3CiTy

Re: Czy znasz Polskę? ZAGADKI w seriach.

Czasami różne zainteresowania nie są fajne, wszystkie filmy które oglądam muszę oglądać ze słuchawkami na uszach helm

 

#41 2018-03-22 19:05:33

Angela

Re: Czy znasz Polskę? ZAGADKI w seriach.

 

#42 2018-03-22 20:05:54

texarkana

Re: Czy znasz Polskę? ZAGADKI w seriach.

 

#43 2018-03-22 20:25:25

3CiTy

Re: Czy znasz Polskę? ZAGADKI w seriach.

Nie ma nagród ??  placzeplaczeplaczeplaczeplaczeplaczeplaczeplaczeplacze

Kurde, ale złote kalesony to bym ponosił, może Angela by na mnie tak krzywo nie patrzała jak teraz jak chodzę po domu w czarnych rotflrotflrotflrotflrotflrotfl

Ostatnio edytowany przez 3CiTy (2018-03-22 20:26:38)

 

#44 2018-03-22 21:01:18

Angela

Re: Czy znasz Polskę? ZAGADKI w seriach.

Citek wow tu się nie ma czym chwalić alejaja

 

#45 2018-03-23 01:04:08

texarkana

Re: Czy znasz Polskę? ZAGADKI w seriach.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh