Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2017-03-05 16:33:35

dinus

Podziekowania

Witam wszystkich serdecznie. Chcialbym bardzo, ale to bardzo serdecznie podziekowac Markowi (Fotodrab) za bardzo cieple i serdeczne przyjecie, jak i pozegnanie sad w Australii. Marku jezeli to czytasz to wiedz ze ciezko jest teraz znalezc tak sympatycznego ,przemilego, pomocnego itd ,  itd faceta jak Ty. Pomogles nam bardzo juz dwa tygodnie przed naszym przyjazdem do Australii za co Ci bardzo dziekuje . Pokazales nam kawal Australii poswiecajac nam swoj czas. Przywitanie nas butelka wina w plenerze absolutnie nas zaskoczylo smile Nie wspomne o butelce Danielsa za ktorym nie przepadasz smile Marku jeszcze raz Ci bardzo serdecznie dziekujemy za pomoc i czas spedzony z nami . Mam nadzieje ze sie jeszcze spotkamy na Twoich lub moich terenach smile Slawek (Dinus )

 

#2 2017-03-07 11:51:42

fotodrab

Re: Podziekowania

Serwus Slawku!Bardzo mi milo bylo Was poznac. Mam nadzieje, ze fajnie spedziliscie czas Downunder.
Szkoda, ze tak krotko, no i szkoda...no wiecie....no... jakby to ująć...no ten Jack Daniels smile)) W kazdym razie jestescie pierwsi, ktorzy w Barossa pili Jack Daniels, a nie lokalne wino smile
Mam nadzieje, ze to nie Wasz ostatni raz w Australii.
Pozdrawiam

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh