Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2016-10-25 23:33:16

czerwona

dobre gotowe dania na długie wędrówki

Hej, polecicie jakieś fajne gotowe dania na wyprawy ? Zależy mi na tym by były dobre i w miarę o dobrym składzie nie samo EEE,...

 

#2 2016-11-16 16:07:39

krysiatysia

Re: dobre gotowe dania na długie wędrówki

Ja lubie fasolke po bretońsku. Zazwyczaj na wyprawy biorę do plecaka podgrzewacz na gaz wiec jest na czym zagrzać. Wczesniej można sobie samemu zrobić do słoiczków fasolke a i te sklepowe nie są złe smile

 

#3 2016-11-30 10:43:27

kakao

Re: dobre gotowe dania na długie wędrówki

puszki big_smile albo nie do końca gotowe, tylko na pół gotowe. np suszone warzywa - zalać wrzątkiem, pół godziny i masz pyszną domową zupę

 

#4 2016-12-07 10:56:26

marcelinkowa

Re: dobre gotowe dania na długie wędrówki

Cześć i czołem wszystkim smile
Chciałam z przyjemnością poruszyć temat świąt, które w końcu do nas idą smile ho ho ho!!!
Czy ktoś z was spędzi je w podróży?
Podpinam się co, do gotowych dań. Ostatnio widziałam na sklepowych półkach gotowe dania świąteczne od virtu, żyję w biegu, potrzebuję spokoju i relaksu, to co jestem w stanie ugotować ugotuję, ale jeśli mogę nie zamęczyć siebie i męża skorzystam z pomocy i kupuję uszka i pierogi smile)). Jak u was święta, gotujecie już pełną parą, czy pochłaniają was podróże?
:>

 

#5 2016-12-07 18:40:35

Jack

Re: dobre gotowe dania na długie wędrówki

Osobiście nie lubię podróżować w czasie świąt Bożego Narodzenia: sporo turystów, tłok na lotniskach, a do tego ceny odpowiednio idą w górę (i to nieraz naprawdę sporo). Wolę święta spędzać w domu, a wyjeżdżać na wakacje na początku nowego roku, zresztą w tym roku już ponad miesiąc temu zrobiliśmy rezerwację. A co do świątecznych potraw, to absolutnie wolę te przygotowywane w domu, nawet najlepsza restauracja ich tak nie przygotuje.

 

#6 2017-02-07 17:48:45

nitka30

Re: dobre gotowe dania na długie wędrówki

ja przewaznie biore kanapki albo salatki w pojemniki

 

#7 2017-02-21 05:05:20

embanat

Re: dobre gotowe dania na długie wędrówki

sałatki w pojemniki?

 

#8 2017-02-22 14:18:59

kawala91

Re: dobre gotowe dania na długie wędrówki

U mnie sprawdza się jedzenie suchego makaronu z zupek chinskich big_smile Smak dziecinstwa

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh