Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2016-04-04 13:57:39

deringer

Ceny nad Baltykiem

Hej

Wszyscy mowia ze wakacje za granica sa w takiej samej cenie jak nasze morze.

Bedac w bulgarii i turcji placilem 220-270/dzien.

Przeszukujac oferty w Karwii za naprawde niezly standard wychodzi 75zl/dzien/osobe. Ale z wlasnym wyzywieniem choc majac kuchenke to nie problem.


Rozumiem ze pogoda gorsza ale czy jest w tym wiecej minusow ?

Ostatnio edytowany przez deringer (2016-04-04 13:58:25)

 

#2 2016-04-05 11:54:20

gerliks

Re: Ceny nad Baltykiem

Hmmm... ale jak to? Liczysz wszystko tak? Z lotem? Ja płaciłem 1800 zł za hotel z all, kilkoma basenami, animacjami, boiskami, ogólnie całym mnóstwem atrakcji. Teraz patrzę, że ten hotel jest do zarezerwowania za 2k. Nie jeździmy w Polskę chyba już 11 lat. Sory, ale po co jechać na wakacje skoro prawie pewne jest, że nie będzie warunków do kąpieli? Ja chcę wypocząć, nie siedzieć w deszczu.

 

#3 2016-05-30 13:59:09

jenny_05

Re: Ceny nad Baltykiem

Jak dla mnie ceny nad polskim morzem są zdecydowanie za wysokie, zwłaszcza że jezdziłam tam od dziecka i śmiało mogę stwierdzić, że choć jest piękne, już mnie nie zaskakuje, a nadmorski folklor, na który składają się średniej urody stragany itd. może za którymś razem zmęczyć. Musisz wziąć pod uwagę, że w cenie podanej przez biuro podróży jest samolot. Pewnie gdyby go odliczyć wychodzi mniej za dzień. Nie sądzę, żeby można było porównać obiad z kuchenki z wyżywieniem all inclusive, gdzie jeżeli dobrze trafisz, pyszności od wyboru do koloru. Typowe hotele, nie mówię o kwaterach czy pensjonatach, w zagranicznym standardzie są bardzo drogie nad Bałtykiem. Poza tym zagranicą pogoda gwarantowana, no i dobrze liznać trochę obcej kultury. wink

 

#4 2016-08-24 14:51:38

natalis

Re: Ceny nad Baltykiem

Cena spora, ale to już standard, dla tych ludzi sezon trwa raptem dwa miesiące (i tak naciągane), więc starają się jak najwięcej zarobić.

Ale tragedii nie ma - to jeszcze nie są ceny w € big_smile

 

#5 2016-09-19 15:22:29

Adikolos

Re: Ceny nad Baltykiem

Ostatnio edytowany przez Adikolos (2016-09-19 15:22:48)

 

#6 2017-01-18 10:27:40

kawala91

Re: Ceny nad Baltykiem

Wakacje nad polskim morzem bez problemu można porównać cenowo do pobytu za granicą. Byłam w tym roku nad morzem i na pobyt tygodniowy dla dwóch osób już wliczając wyżywienie i wszystkie wydatki, wydałam 3000zł. To nie jest mało. Ceny nad polskim morzem są niestety strasznie wysokie i tak jak mówi Adikolos na obiad poniżej 50zł za osobę rzadko można trafić.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh