Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2016-05-06 19:22:12

kawusia6

Poszukiwana towarzyszka wypadu do Tajlandii

W akcie desperacji umieszczam posta na forum...marzy mi się "wypad" na własną rękę do Tajlandii. Wiem, że wiele osób to robiło, robi.. i pewnie będzie robić. Samej jednak nie bardzo mi się chce jechać- we dwoje, troje, czworo...zawsze raźniej. Gdyby akurat znalazła się jakaś "dobra" dusza, która również myśli o samodzielnym zorganizowaniu wyjazdu do Tajlandii w połowie lutego 2017 na 9-12 dni proszę o odzew. Jeśli chodzi o trasę wyprawy jestem elastyczna...z naciskiem na zwiedzanie. Proszę o kontakt osoby myślące o tym poważnie i takie, które mają już doświadczenie w organizowaniu samodzielnych wypadów. Pozdrawiam smile

 

#2 2016-05-06 21:52:03

piea

Re: Poszukiwana towarzyszka wypadu do Tajlandii

Kawusia, widzę, że Cię wzięło na poważnie smile, wierzyc się az nie chce, że  siostra? a mąż? nie dadzą sie namówić? byliby ZACHWYCENI!!!; w kazdym razie zyczę Ci spełnienia realizacji tego planu i wierzę, że doczekasz sie wymarzonej Tajlandii.
Pozdrowionka, smilesmilesmile

 

#3 2016-05-07 08:55:34

kawusia6

Re: Poszukiwana towarzyszka wypadu do Tajlandii

Niestety-siostra raczej nie ( sprawy rodzinne); a mąż to i owszem na własną rękę chętnie ale tylko po Europie- dalej ani rusz. Więc czekam na jakąś "dobrą duszę" z żyłką podróżniczą smile W ostateczności zostaje znane biuro podróży... Wolałabym jednak sama być sobie "sterem, żeglarzem i okrętem" smile

 

#4 2016-05-07 22:36:52

piea

Re: Poszukiwana towarzyszka wypadu do Tajlandii

patrz jaki! smile ( ten mąż smile - a do Chin pojechał ! tongue
Kawusia nie martw się, zobaczysz, że Ci się uda ..... jak się bardzo chce, to życzenia jakoś same  się spełniają smilesmilesmile

Ostatnio edytowany przez piea (2016-05-07 22:37:13)

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh