Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Włochy
  •  » Wtajcie Ciekawi Nowych Pięknych Zakatków...

#1 2010-04-05 13:16:12

anja_anja

Wtajcie Ciekawi Nowych Pięknych Zakatków...

...w tym roku w czerwcu planuję wybrać się po raz pierwszy do Włoch na jakieś 10 dni. Podróż planuję autem, zabieram z sobą 10 letniego syna i chciałabym żeby dla niego też to była ciekawa wyprawa. Bardzo proszę napiszcie gdzie warto jechać, jaką trasę wyznaczyć aby podróż nie była zbyt męcząca i gdzie się zatrzymać. Nie muszą to być super ekskluzywne miejsca ale piękne i ciekawe. Liczę na Wasze doświadczenie.
Ciepło, wiosennie pozdrawiam Wszystkich.
Anja.

 

#2 2010-04-05 13:25:59

Fresh

Re: Wtajcie Ciekawi Nowych Pięknych Zakatków...

Anja, a z której części Polski będziesz jechała?
Pytam gdyż inaczej trzeba zaplanować podróż jadąc z południa Polski, a inaczej np. z nad morza, gdyż najwięcej czasu traci się jadąc po polskich drogach.

 

#3 2010-04-05 21:59:29

johann457

Re: Wtajcie Ciekawi Nowych Pięknych Zakatków...

Oprocz wielu juz tutaj podanych na tym profilu propozycji chcialbym zwrocic uwage na polnocny zakatek
tego pieknego kraju.Wymienie tutaj Lugano,Varesse,Ponte Tresa,oraz Lago Magiore,Lago di Como,Campo
del Fiori ;gora nad dolina Mediolanska,z ktorej roztacza sie piekny widok na rzeke Pad-u oraz wiekszosc
znanych jezior Lombardii.Naturalnie nie wolno zapomniec o jej stolicy Mediolanie(Milano).Najwygodniejszy
dojazd od Szwajcarii;jest on jednak znacznie drozszy,gdyz dalej oddalony od tradycyjnej ruty z Polski;
przez Austrie tj.Brennerpass(Bolzano),dalej Südtirol,Dolomiten,Gardasee.Stad stoi otworem caly polwysep
apeninski i jego piekno.

 

#4 2010-04-06 22:02:33

anja_anja

Re: Wtajcie Ciekawi Nowych Pięknych Zakatków...

Dziękuję johann457! Mediolan na pewno zaliczę wink
Będę jechała z Polski centralnej.
Jak tak dalej pójdzie to będę musiała zmienić auto na większe wink))
Zaraziłam pomysłem już koleżankę - wyrusza z nami!
A jakieś konkretne hotele godne polecenia doradzicie?

 

#5 2010-09-13 13:40:24

waxy

Re: Wtajcie Ciekawi Nowych Pięknych Zakatków...

Proponuję zobaczyć region Marche, niesamowite widoki i klimat - Macerata, Ancona - niedaleko Loreto. Ten obszar ma wszystko góry, doliny, morze, jeziora - specyficzną atmosferę i jak w przypadku Maceraty mikroklimat. Do zwidzenia polecam także PErugie zwłaszcza podczas święta czekolady big_smile

 

#6 2016-02-26 18:06:20

alberto

Re: Wtajcie Ciekawi Nowych Pięknych Zakatków...

Witam, mam nadzieje, ze juz sie Pani wybrala do Wloch. Sam krytykuje bardzo ten kraj, bo co innego byc tu na wakacjach, a co innego jest byc jego obywatelem i znac bardzo dobrze inne kraje, bowiem zjezdzilem swiat wzdluz i wszerz przez z gòra 40 lat. Wlochy to kraj majacy  wszystko mamy  zabytki bo 80% SWIATOWYCH ZABYTKòW U NAS SIE ZNAJDUJE, mamy morze, mamy gòry, piekne jeziora, przepiekne krajobrazy i dobra kuchnie, ròwniez i sympatycznych, ale niezbyt madrych ludzi, ktòrzy ze wzgledu na ciezkie zycie, ciagle niebezpieczenstwo i naplyw emigrantòw przestali sie ufnie odnosic do cudzoziemcòw. Ale o ile mòj kraj Pania fascynuje moze w jakis sposòb bede mògl pomòc dajac przynajmniej jakas rade, czy przesylajac filealbertosponza@yahoo.it, pozdrawiam zycze przyjemnych podròzy Alberto

 

#7 2016-04-24 12:47:00

powolny

Re: Wtajcie Ciekawi Nowych Pięknych Zakatków...

 

#8 2016-05-27 14:55:41

Donta

Re: Wtajcie Ciekawi Nowych Pięknych Zakatków...

ale piekne widoki !!!!!! wink super , aż zapiera dech wpiersiach , ja teraz znów wybieram się do Włoch ale nie samochodem tylko typowo do Rzymu , a dobrze się teraz składa bo u mnie w Bydgoszczy , lotnisko uruchamia regularnne połączenia za niewielkie pieniądze , bo od 189 zł za bilet w jedna stronę z wliczonym bagażem , takze fajna oferta , od 16 czerwca jakos maja byc uruchomione loty

 
  • Index
  •  » Włochy
  •  » Wtajcie Ciekawi Nowych Pięknych Zakatków...

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh