Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2015-12-23 21:33:41

wojtek1

Malaga CityTour

Witam , ludki drogie własnie co zakupiłem 2 bileciki na lot do Malagi , na pobyt w terminie 9-12 kwietnia , apartament już też zarezerwowany , oczywiście w cetrum , aby wszędzie z buta chodzić . Od tego citytour-u zacznę dopiero przygodę z Andaluzją . Tylko 3 noce , tylko 3 dni i pewnie więc nawet nie będzie nam się chciało ruszać gdzieś po za Malagę . Bardzo proszę o oczywistości , czyli ewentualne atrakcje do zwiedzania , gdzie super zjeść , gdzie żona ewentualne zakupy poczyni , aby sobie jeszcze bardziej humor poprawić . Naprawdę wszelkie rady mile widziane . Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez wojtek1 (2015-12-23 21:36:04)

 

#2 2015-12-23 21:40:45

KlaudiaRakocz

Re: Malaga CityTour

Jeśli jednak skusisz się na wycieczkę poza Malagę to polecam Puerto Banus (ok. 60 km od Malagi). W samej Maladze nie byłam, ale dość dobrze znam okolicę - jak będzie potrzeba, pytaj wink

 

#3 2015-12-26 14:03:50

wojtek1

Re: Malaga CityTour

Klaudia . bardzo dziękuje za odzew , ale nie jestem typem podróżnika , który krótki 3 dniowy break , przeznaczy na kilka miejsc ..... lubię dokładniej , choć przez chwilkę wpaść w rytm miejsca , które odwiedzam , na to zawsze potrzebuje odrobinę czasu . Z całą pewnością zajmę się Andaluzją dokładniej , dla mnie to jeden z najbardziej atrakcyjnych regionów Europy , kuchnia , wino , zabytki , ciepłe morze - wszystko co lubię w Europie , no prawie wszystko .... wink , z przejemnością skorzystam z Twojego doświadczenia . Teraz jednak Malaga , kuchnia , wino , kilka zabytków i innych atrakcyjnych miejsc , na pewno dostarczy nam rozrywki na sobotnie popołudnie i 2 kolejne , pełne dni , sporo poczytałem już w internecie i jestem zadowolony z podjętej decyzji , gdyby jednak ktoś chciał bezpośrednio , podzielić się własnymi doświadczeniami z Malagi , coś zasugerować , jestemy otwarci smile

Ostatnio edytowany przez wojtek1 (2015-12-26 14:26:21)

 

#4 2015-12-27 07:17:17

piea

Re: Malaga CityTour

Malaga- bardzo ładne i klimatyczne miasto; moim zdaniem trochę niedoceniane i często pomijane w Andaluzji na rzecz Grenady, Kordoby, Sewilli, Rondy, itd..., a szkoda..., bo naprawdę jest tam co zwiedzać i podziwiać, ale do rzeczy smile
Wojtek1, skoro jedziesz tam na krótko, to bardzo słusznie - skup się tylko na tym miejscu bez zbędnego tracenia czasu, a na resztę Andaluzji przyjdzie czas kiedyś....

Opisałam swoje wrażenia z Malagi okraszone fotkami ( od nr 162) -tutaj:

http://www.travelmaniacy.pl/profil,169,podroze,5121,hiszpania

(szukaj Malagi w drugiej połowie tej Relacji) ; wprawdzie opis jest dość pobieżny, bo nie zabawiłam tam zbyt długo, ale nawet taki 1 dzień pozwolił dostrzec niezwykła urodę miejsca. 

Udanego city break'u in Malaga! smile

 

#5 2015-12-27 08:28:28

wojtek1

Re: Malaga CityTour

Piea , dziekuje i lecę oglądać smile

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh