Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Maroko
  •  » Maroko-Hotele podczas objazdówki

#1 2008-10-01 21:03:21

Genius

Maroko-Hotele podczas objazdówki

Jaki jest standard hoteli podczas objazdówki. Prawdopodobnie pojedziemy z triady (dopiero w kwietniu ale chce dobrze wybrac). Podzielcie sie doswiadczenia rownie z innych biur podróży.
Słyszałem  ze niemieckie biura maja dobre oferty, ale nie wiem czy akurat w Maroku. Moze ktoś podróżował z niemieckimi biurami?

 

#2 2008-10-02 18:08:16

Buterfly

Re: Maroko-Hotele podczas objazdówki

Moja siostra była  7+7 z Triady. Była  zadowolona z
hoteli w trakcie objazdówki. Były to przewaznie hotele 3, 3,5* a
trafił sie tez np. w Safi hotel 4-ro *.  Hotele w Fezie ( 2 noclegi) oraz w Marakeszu były podobno
super , szczególnie ten w Marakeszu.

 

#3 2008-10-05 09:59:22

Judyta

Re: Maroko-Hotele podczas objazdówki

Moi znajomi byli z triady i średnio byli zadowoleni z hoteli podczas objazdówki, ale to kwestia gustu i wymagań. Oni raczej nastawieni sa na luksusy, a to przeciez nie o to chodzi. Najwazniejsze jest to żeby dużo zwiedzic i dobrze się bawić, a w hotelu się tylko śpi. Czy po kilku latach ktoś pamięta w jakim hotelu spał czy raczej jakie miejsca odwiedził, co przezył?

 

#4 2011-11-24 19:06:23

zabka

Re: Maroko-Hotele podczas objazdówki

Wlasnie wrocilam z obiazdowki po Maroku -Cesarskie Miasta,Hotele byly w porzadku nawet mozna powiedziec dobre,oprocz hotelu w Agadirze na poczatku i koncu wycieczki ,nawet na koniec dorwaly nas dolegliwosci zoladkowe po ostatniej kolacji.

 

#5 2011-11-24 22:10:19

lagatta

Re: Maroko-Hotele podczas objazdówki

Zabka jak nazywał się ten hotel w Agadirze?

 

#6 2011-11-28 22:08:25

zabka

Re: Maroko-Hotele podczas objazdówki

witam Lagatta.Dotyczy to hotelu Adrar wAgadirze,Hotel byl prawie pusty oprocz naszej grupy, to juz  po sezonie .moze w latem wyglada to lepiej ,ale wedlug mnie i tak ten hotel wymaga odnowienia.

 
  • Index
  •  » Maroko
  •  » Maroko-Hotele podczas objazdówki

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh