Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2015-04-01 17:13:55

aga_

Międzylądowanie w Dubaju

Cześć, mam pytanko, lecę na Mauritius. Mam przesiadkę w Dubaju. Jeśli kupię jakiś alkohol na bezcłówce na Mauritiusie to czy w Dubaju mi go zabiorą? czytałam gdzieś, że nie ale na jakto się odbywa? bo chyba będę musiała przejść przez kontrole bagażu podręcznego. Jeśli pamiętacie ceny alkoholi z Dubaju i Mauritiusa to podajcie.

 

#2 2015-04-01 17:42:07

DagaDaga

Re: Międzylądowanie w Dubaju

nie wiem jakie są cenki na MAU za alkohol ,ale w Dubaju JEST taki wybór,że chyba odpuściłabym sobie kupowanie na MAU - cenki zreszta TEZ bardzo fajne - ja zakupilam seszelską Takamakę w Dubaju,gdzie indziej nie do dostania

A jesli będziesz chciała zakupić na MAU to pokazujesz bilet lotniczy i pakują Ci w "woreczki z bezcłówki" razem z paragonem i jest okey

 

#3 2015-04-08 22:05:27

edyta11

Re: Międzylądowanie w Dubaju

brawo dziewczyny:) ciekawa jestem wrażeń
Aga_ czemu alko nie włożysz do bagażu hgłównego. Polski dobry nie jest zły. A nie będziesz się martwiła czy zabiorą czy nie.

 

#4 2015-04-11 19:30:37

aga_

Re: Międzylądowanie w Dubaju

Edyta mi bardziej chodzilo o podróż z Mauritiusa, mamy zamiar cos co nam zasmakuje kupić na miejscu i wlożyć do bagażu głównego, ale na lotnisku będzie jeszcze pokusa żeby coś dokupić, a gdzieś na starym forum czytałam, chyba Bepi pisała,że niw będzie problemu na lotnisku w Dubaju. My z wakacji przywozimy dużo alko bo moeszkamy w irlandii i tu jest drogi a po drugie popijajac wakacyjny alkohol mamy troszke namiastke minionegp urlopu

 

#5 2015-04-12 22:53:44

edyta11

Re: Międzylądowanie w Dubaju

aha no skoro mieszkacie w irlandii...anie w Poznaniu:) to rozumiem.
Cóż moge tylko powiedziećo doświadczeniach związanych z wwozem w podręczym z innych destynacji- problem jest. mogą zabrać. jesli tak bardzo wam zalezy na posiadaniu alkoholu z miejsc w których bywacie - to zdecydowanie bagaż główny.
pozdrawiam Irlandięsmile

 

#6 2015-04-13 19:51:47

kienia

Re: Międzylądowanie w Dubaju

Edi, to nie ta Aga :-)

 

#7 2015-04-14 15:36:59

edyta11

Re: Międzylądowanie w Dubaju

kto jej ukradł nicka:)?
oj ja pokręcona

 

#8 2015-04-14 17:44:50

aga_

Re: Międzylądowanie w Dubaju

sorry, nie chcialam:)

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh