Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Nad morze
  •  » koniec czerwca? jaka miejscowości bez tłoku z atrakcjami ?

#1 2014-11-02 19:55:32

daniupierug

koniec czerwca? jaka miejscowości bez tłoku z atrakcjami ?

Witam ! wybieramy się z dziewczyną nad może pod koniec czerwca , jesteśmy z małopolski , i nie wiemy go jakiej miejscowości jechać chcemy nad same morze byliśmy w Władysławowie i Kołobrzegu wiec odpada w tym sezosnie  , do jakiejś nie wielkiej miejscowości nie do jakiej dziury , i może znacie jakieś dobre w w miarę w cenie apartamenty hotele ? na 7-10 dni mamy zamiar tak aby się zmieścić do 1-1,5 tyś
Pozdrawiam !smile

 

#2 2014-11-02 21:49:40

Fresh

Re: koniec czerwca? jaka miejscowości bez tłoku z atrakcjami ?

Obawiam się, że jak to nie ma być dziura i pod koniec czerwca to ciężko będzie znaleźć miejsce, w którym nie będzie tłoku. Ewentualnie może miejscowości na Półwyspie Helskim - Jastarnia, Jurata, Chałupy? - przynajmniej ja bym się tam kierował.

 

#3 2014-11-03 00:16:04

texarkana

Re: koniec czerwca? jaka miejscowości bez tłoku z atrakcjami ?

Absolutnie, zdecydowanie, koniecznie - Łeba! Atrakcji tam nie brakuje, zaplecza też. Super miejsce, właśnie przed sezonem, kiedy się jeszcze nie zwalą tłumy.

 

#4 2014-11-04 10:52:56

HIPERRUSS94

Re: koniec czerwca? jaka miejscowości bez tłoku z atrakcjami ?

Ja bym polecił Dziwnowo, ale są różne definicje "dziury". Dla mnie akurat się nie wpisuje wink Ale Łeba akurat też się dobrze wpisowuje. Przed sezonem to bardzo, bardzo przyjemna miejscowość.

 

#5 2014-11-06 17:45:27

daniupierug

Re: koniec czerwca? jaka miejscowości bez tłoku z atrakcjami ?

no całkiem zaciekawiła mnie Łeba , Jastarnia , oraz Hel , w jakim przedziale cenowym sa tam pokoje, apartamenty, domki nie wiem co teraz jest dobre i w cenie z własna kuchnia i łazienka  takie okej. wiem ze sa na internecie ale nie chce sugerować sie  tylko internetem, a jak myślice teraz już zamawiać ? im wcześniej tym lepiej taniej ?

 

#6 2015-01-13 16:01:23

elzis

Re: koniec czerwca? jaka miejscowości bez tłoku z atrakcjami ?

Dobra jest Jastrzębia góra i Władysławowo. Zwłaszcza ta pierwsza miejscowość ma swoje uroki bo jest mniejsza i wiele się dzieje

 

#7 2015-01-19 23:10:54

Karina12

Re: koniec czerwca? jaka miejscowości bez tłoku z atrakcjami ?

Również poleciłabym Jastarnię, bardzo tam ładnie;) byłam tam jako dziecko i bardzo miło wspominam ten wyjazd;)

 

#8 2015-01-25 13:25:19

oknonaswiat

Re: koniec czerwca? jaka miejscowości bez tłoku z atrakcjami ?

Warto wybrać się do Jeleniej Góry, we Władysławowie jednak za duże tłumy moim zdaniem wink

 

#9 2015-02-03 14:12:55

thor

Re: koniec czerwca? jaka miejscowości bez tłoku z atrakcjami ?

 

#10 2015-02-03 14:25:34

Karina12

Re: koniec czerwca? jaka miejscowości bez tłoku z atrakcjami ?

Też się zastanawiam co ma Jelenia Góra do wyjazdu nad morze... Ktoś chyba na geografii spałwink

 
  • Index
  •  » Nad morze
  •  » koniec czerwca? jaka miejscowości bez tłoku z atrakcjami ?

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh