Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2014-07-19 21:53:23

Ocelot

Kazimierz Dolny - hotel

A w Kazimierzu Dolnym możecie jakiś hotel polecić? Coś konkretnego? Bo zamierzamy zrobić sobie ze znajomymi taki mały wypadzik na Lubelszczyznę i szukamy jakiegoś przyjemnego miejsca, gdzie moglibyśmy się zatrzymać. W sieci trochę szperamy też i natrafiliśmy na Villa Bohema. Bardzo ładnie się prezentuje, okolice też fajne, a w ofercie również kilka ciekawych atrakcji, chociażby rejs statkiem po Wiśle. Był ktoś z Was tam może?

 

#2 2014-07-19 22:54:12

KlaudiaRakocz

Re: Kazimierz Dolny - hotel

Byłam w tym roku, nocowałam w Hotelu Król Kazimierz. Hotel bardzo sympatyczny, spacerkiem wzdłuż bulwaru nad rzeką,  parę minut od ścisłego centrum. Polecam również restauracje w centrum: Zielona Tawerna wink - https://www.facebook.com/zielonatawernakazimierz?rf=119973131427226

Ostatnio edytowany przez KlaudiaRakocz (2014-07-19 22:56:46)

 

#3 2014-07-20 21:43:33

Ocelot

Re: Kazimierz Dolny - hotel

Dzięki za podpowiedź wink. Też zerknę, choć ta Villa Bohema mnie zainspirowała bardzo...

 

#4 2014-09-02 16:29:58

Fantastique4

Re: Kazimierz Dolny - hotel

W Kazimierzu jest mnóstwo hoteli, tyle że niestety drogie. W sezonie oczywiście wszystkie miejsca zajęte, szczególnie w czasie trwania festiwalu filmowego

 

#5 2014-09-02 18:37:00

Ania_M

Re: Kazimierz Dolny - hotel

Polecam pensjonat Hodie & Crass bardzo blisko centrum, w małej uliczce odchodzącej od rynku. Na tej samej ulicy mieści się świetna herbaciarnia z niepowtarzalnym wystrojem smile
A co do atrakcji to polecam odwiedzić pobliski Janowiec - po drugiej stronie Wisły, wawozy (można wybrać się na zorganizowaną wycieczkę jeepem), górę Trzech Krzyży i gdzieś jeszcze wchodziłąm na jakąś wieże....

 

#6 2014-09-14 19:50:07

therory1465

Re: Kazimierz Dolny - hotel

Miasteczko jest na tyle małe, że można je sobie zwiedzić wzdłuż i wszerz. Szczególnie poboczne uliczki są piękne, każdy dom wypieszczony w każdym szczególe, do tego można trafić na fajne miejsca do posiedzenia. Koniecznie nie zapomnij zwiedzić: Góry Trzech Krzyży, Baszty i ruin zamku

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh