Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2013-09-17 22:15:05

baza93

Gdzie nad morze we wrześniu ?

Chciałbym wybrać się nad morze pod koniec września, złapać jeszcze chwilę oddechu przed kolejnym rokiem akademickim. 
Jaką miejscowość moglibyście mi polecić??
Zależy mi na dobrym dojeździe z warszawy (pociag, autobus) żebym nie musiłał się przesiadac 5 razy.
Fajnie jakby było to miejsce z dużą iloscią przyrody, ale też takie gdzie wieczorem moge pójśc do knajpki. Ogólnie chodzi o to żeby w razie niepogody było gdzie pójśc. Bliskość jakiś innych atrakcji turystycznych np. basen będzie dodatkowym atutem.
Może ktoś lubi Bałtyk we wrześniu i może mi polecić jakiś konkretny punkt/hotel/pensjonat ?
Czytałem troche w necie o Międzyzdrojach, ale nie wiem czy to dobry pomysł.... szukam innych.

Z góry dziękuje smile

Ostatnio edytowany przez baza93 (2013-09-17 22:16:55)

 

#2 2013-09-18 15:00:08

myszka

Re: Gdzie nad morze we wrześniu ?

Międzyzdroje fajne ale latem, we wrześniu pewnie pustki posezonowe. Kiedyś byłam na week wrzesień albo październik i padało i oprucz siedzenia w pokoju m,ożna było iść na spacer i poobserwować pozamykane knajpy, budki  z lodami i goframi. Myślę że dobre by było trójmiasto, w razie niepogody zawsze można iść się pobawić w Sopocie, zwiedzić Gdańsk, znaleźć jakąś miłą kawiarenkę i przy kawce poczytać gazetę/książkę lub z neta skorzystać. Gdynia też niczego sobie do połażenia jakaś rybka do zjedzenia.

 

#3 2013-09-20 13:20:46

HotelPolanica_com_pl

Re: Gdzie nad morze we wrześniu ?

Witam na forum. wszystko zależy od tego czego dokładnie oczekujesz,czyli jeżeli pustej plazy i odpoczynku to we wrześniu większość nadmorskich miejscowości sprawdzi się. Jeżeli chcesz imprezować,bawić się- polecam Sopot,to idealne ku temu miejsce.

 

#4 2013-09-24 14:15:40

reniii

Re: Gdzie nad morze we wrześniu ?

Zależy też jakie masz ograniczenia finansowe. Czy chcesz hotel, pensjonat, ośrodek, apartamenty czy domek? O atrakcjach możesz poczytać na przymorzu.pl Tam można też złapać noclegi. Teraz jest już po sezonie wiec ceny "normalne", tylko z zajęciami gorzej.

 

#5 2013-09-27 11:20:02

Rocky

Re: Gdzie nad morze we wrześniu ?

Kołobrzeg, jest dużo atrakcji i nie ma tłoku smile

 

#6 2013-10-03 21:43:01

baza93

Re: Gdzie nad morze we wrześniu ?

Wiecie co, byłem! I nie żałuję. Było cudownie. Plaża niemal pusta, pogoda nie najgorsza jak na tę porę roku w Polsce- ani razu nie padało. Okropne kramy pozamykane, ale było gdzie pójść coś zjeść. Kompletny relaks, cisza, spokój. Tego mi było potrzeba. A widoki- marzenie ...

Ostatnio edytowany przez baza93 (2013-10-03 21:43:30)

 

#7 2013-10-11 13:35:00

janpasztet

Re: Gdzie nad morze we wrześniu ?

Ja byłem w Jarosławcu w santarium Panorama - kupiłem na gruponie i wszystko było super.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh