Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Maroko
  •  » Odsprzedam Wakacje Marzeń - objazdowe Maroko 7+7 dla 2 osób

#1 2013-05-29 20:43:59

michal_surma

Odsprzedam Wakacje Marzeń - objazdowe Maroko 7+7 dla 2 osób

Witam może ktoś pomoże. Z powodów problemów zdrowotnych mam do odsprzedania wspaniałe wakacje w Maroko dla 2 osób. Jest to wycieczka objazdowa (7+7), 7 dni zwiedzanie Cesarskich miast Maroko + 7 dni w pięknym hotelu Caribbean Village Agador (wyżywienie All inclusive). Wycieczka została wykupiona w biurze EXIMtours

Wyjazd: Warszawa - Agadir / 7 Czerwiec, 14:00:00
Powrót: Agadir - Warszawa / 21 Czerwiec, 11:25:00

Cena za jedną osobę: 3099zł (do negocjacji)

Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt

Zwiedzane miasta (7dni):
Agadir - Essaouira - Safi - Casablanca - Rabat - Meknes - Fez - Marakesz

Pobyt w hotelu (7dni):
W przepięknym hotelu Caribbean Village Agador w malowniczym mieście Agadir.


Link do takiej samej wycieczki (w innym terminie):
http://www.eximtours.pl/wyniki-wyszukiwania,102.html?countryid%5B0%5D=23&regionid%5B0%5D=130&hotelid=11220&hotelname=Cesarskie+Miasta+%2F+Carribbean+Village+Agador#tripid-189814223

 

#2 2013-05-30 16:50:52

texarkana

Re: Odsprzedam Wakacje Marzeń - objazdowe Maroko 7+7 dla 2 osób

Hej,
nie jest moim celem urazić Szanownego Użytkownika (od wczoraj) ps. michal_surma, jednak będę brutalnie szczera.
Sorki, ale... kto by kupił wycieczkę oferowaną przez potentata Rainbow (program co do joty ten sam) od jakiegoś dziwnego biura EXIMtours? Rainbow ma dobrych pilotów, jest solidne i stabilne - czemu więc w ogóle w tych niespokojnych czasach, gdy różne biura i biurka padają, ktokolwiek kupuje dokładnie tę samą wycieczkę gdzie indziej?
Jakieś powody muszą być.

Na przykład - jest taniej. (Ale sprawdziłam i nie jest. Z grubsza podobna)

No to może... kroi się jakiś problem z biurem EXIM?

Albo chodzi o termin? Sprawdziłam i tego właśnie terminu nie ma w Rainbow (chociaż powinien być, bo wyloty sa co tydzień), a jest w EXIMie. Dziwne. Ale może jakieś układy... Może Rainbow odsprzedał ten termin EXIMowi?

Tak czy siak, ja bym nie ryzykowała. Chyba, że ktoś doskonale zna biuro EXIMtours i wie na 100%, że jest godne zaufania. Bo pieniądze to jedno, wiadomo, tracic ich nigdy nie chcemy. Ale napalić się na wyjazd i zawieść - to dopiero problem dla Travelmaniaka!

 

#3 2013-05-30 19:03:46

piea

Re: Odsprzedam Wakacje Marzeń - objazdowe Maroko 7+7 dla 2 osób

Agata,w tej kwestii mam to samo zdanie co Ty; gdybym chciała kupić właśnie taką objazdówkę - wybrałabym bez zastanowienia ofertę Rainbow albo Itaki; wprawdzie czasy są niepewne i Biura Podrózy jakby też, ale jak już ryzykować, to z najpewniejszymi na chwilę obecnąsmile)

 
  • Index
  •  » Maroko
  •  » Odsprzedam Wakacje Marzeń - objazdowe Maroko 7+7 dla 2 osób

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh