Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-08-06 14:11:32

PAVULON

święto ludzi z gór

w Żywcu trwają MIĘDZYNARODOWE SPOTKANIA FOLKLORYSTYCZNE I FESTIWAL FOLKLORU GÓRALI POLSKICH
to prawdziwe święto ludzi z gór ale nie tylko dla nich. można poznac wspaniałą kulture i obyczaje z różnych rejonów polski i świata. Bogate stroje i zespołóy z całego świata gwarantuja wspaniałe i niezapomniane przeżycia. Można zobaczyc PRAWDZIWA KULTURE z ze świata. Jeżeli widzieliście kiedys na wakacjach wieczór gezcki lub noc turecka w swoich hotelach, to uwierzcie że były to popłuczyny dla turystów Prawdziwa kulturę można zobaczyc tylko u nas. Jest to o tyle wiarygodne , że czywa nad wszystkim komisja która suroweo ocenia występy , stroje i zaangażowanie uczestników.
impreza trwa do 9.08. ZAPRASZAMY BO WARTO!!

 

#2 2012-10-25 12:28:54

myszka

Re: święto ludzi z gór

A kiedy taka impreza nastepnym razem i gdzie?

 

#3 2012-10-25 17:52:39

PAVULON

Re: święto ludzi z gór

to impreza coroczna na przełomie lipca i sierpnia , dokładna datę mogę podać w nowym roku dla zainteresowanych...
polecam i zapraszam!

 

#4 2012-10-25 20:23:31

myszka

Re: święto ludzi z gór

ok ja zainteresowana, a gdzie to ma  miejsce?

 

#5 2012-10-25 20:31:20

AniaMW

Re: święto ludzi z gór

"To" ma miejsce na wielu podbeskidzkich scenach... w Żywcu, Szczyrku, Wiśle/Ustroniu, w Suchej Beskidzkiej... Festiwal z rozmachem smile B. ciekawa impreza, pokazująca folklor ziem górskich z różnych stron świata! Również polecam i zapraszam w nasze strony.

 

#6 2012-10-27 15:56:52

myszka

Re: święto ludzi z gór

może się uda w 2013 roku:) czekam na szczegóły dotyczące terminu:)

 

#7 2012-10-30 13:00:23

Jolanta999

Re: święto ludzi z gór

Ja raz byłam na Festiwlau Ziem Górskich w Zakopanem, no zabawa była genialna! Szkoda, może w przyszłym roku tam zawitam:)

 

#8 2012-12-05 10:27:21

VillaHolidayPark_pl

Re: święto ludzi z gór

Wiem,ze w Makowie Podhalańskim co roku organizowane są takie folklorystyczne imprezy,raz nawet uczestniczyłem i musze przyznać,z eto bardzo fajne święto gdzie można zapoznać się z tradycją i obyczajami "ludzi z gór".

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh