Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#16 2012-02-18 07:00:58

piea

Re: Gdzie warto wyjechać na 2-3 dni Budapeszt czy Wiedeń

byłam i w Wiedniu i w Budapeszcie; obie stolice piękne, obie warte odwiedzenia; obie w podobnym klimacie, choć
mnie bardziej urzekł Budapeszt (ale tylko troszeczkę bardziej:));

Jeśli ktoś planuje wyjazd dłuższy niż 3-4dniowy przedłużony weekend,  taki co najmniej   tygodniowy pobyt - powinien wziąć pod uwagę możliwość połączenia  zwiedzania miast i zaplanować to tzw szlakiem: Budapeszt, Wiedeń, Praga smile
(ja bym do tej trójcy dorzuciła jeszcze leżącą tuż koło Wiednia- uroczą i prześliczną Bratysławę! , niedoceniane miasto przez turystów mknących samochodami dalej...., a warto zatrzymac się w Bratysławie...choćby na 3 godziny!)

 

#17 2012-04-20 14:00:02

CentrumWczasowe

Re: Gdzie warto wyjechać na 2-3 dni Budapeszt czy Wiedeń

Mnie z kolei bardziej urzekł Wiedeń,ale też minimalnie:) Cenowo drożej wychodzi stolica Austrii niż Budapeszt,ale tak czy inaczej warto zwiedzić obydwa miasta,a weekend majowy jest ku temu znakomitą okazją.

 

#18 2012-10-20 16:13:15

BalticHome_pl

Re: Gdzie warto wyjechać na 2-3 dni Budapeszt czy Wiedeń

W Wiedniu o dziwo było dla mnie znacznie taniej niż w  Budapeszcie,chodzi np o ceny jedzenia czy picia. Faktem jest,ze obydwa miasta sa bardzo ładne,godne zwiedzania. Jednak gdybym miał wybierać to również Wiedeńsmile

 

#19 2012-12-03 14:02:17

micha2

Re: Gdzie warto wyjechać na 2-3 dni Budapeszt czy Wiedeń

Budapeszt jest przepiękny, ale mojej opinii nie można brać pod uwagę, gdyż nie byłam nigdy w Wiedniu smile Być może kiedys nadrobię zaległości...

 

#20 2012-12-05 10:19:36

VillaHolidayPark_pl

Re: Gdzie warto wyjechać na 2-3 dni Budapeszt czy Wiedeń

Można śmiało porównac te miasta,obydwa są bardzo efektowne i nie wiem co polecić jako pierwsze.. Fajnie byłoby zrobic wycieczkę i tu i tu jak ktoś powyżej napisał,niestety nie zawsze jest to możliwe. Ja jednak skłaniam się ku temu,aby zwiedzić w pierwszej kolejności Budapeszt.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh