Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-08-31 16:19:57

maciej_moch

Sopot - Nocleg

W Ciechanowie to może i nikogo nie było, ale w Sopocie to juz na bank ktos był prośba o jakiś fajny TANI nockleg:P

 

#2 2012-06-01 12:20:26

OW_Akces_pl

Re: Sopot - Nocleg

Tutaj każdy, który szuka noclegu w Sopocie znajdzie coś dla siebie w odpowiedniej cenie.

nocowanie.pl/noclegi/sopot/

Pozdrawiam i udanego wyjazdu.

 

#3 2012-07-18 16:47:27

Columbus24_pl

Re: Sopot - Nocleg

Ja na twoim miejscu bym wpisała w gogle tanie noclegi w sopocie i na pewno coś znajdziesz dla siebie, ponieważ ceny zmieniają się z roku na rok to lepiej samemu coś poszukać w necie taniego, lub przez alegroo, wtedy nawet masz opinie dodatkowo:)

 

#4 2012-08-03 15:18:23

TrzyKafki_pl

Re: Sopot - Nocleg

W Sopocie wiele rodzin wynajmuje na czas wakacji swoje mieszkania, bardzo ciekawa i tania oferta, szczególnie gdy wyjeżdża się z rodziną lub ze znajomymi, ponieważ w pojedynkę nie jest to opłacalne ze względu na wyższe koszty.

 

#5 2012-12-04 09:08:06

wiolka

Re: Sopot - Nocleg

Ja wybrałabym może nie całkiem tanią, ale za to niesamowicie położoną kwaterę... 10 metrów do morza!!! Jeszcze nie korzystałam z tych kwater, ale może uda nam się z mężem w przyszłym roku. Widzieć z okna morze to niezapomniane przeżycie. Podbne usytuowanie budynku widziałam w Darłówku, ale tam był holet, więc ceny już nie dla mnie.
Podpowiedź spóźniona, ale może na przyszłe wakacje przyda się komuś ta informacje. Tu są informacje o dostępnych pokojach joasia.com.pl/2-Apartamenty-Sopot.html

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh