Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Hiszpania
  •  » Kurs hiszpańskiego w Hiszpanii czy sam wyjazd?

#1 2012-10-31 13:18:03

Traveling

Kurs hiszpańskiego w Hiszpanii czy sam wyjazd?

Witam,
Zastanawiam się co wybrać czy wyjazd typowo turystyczny do Hiszpanii - objazdówka z  Travelzone travelzone.pl/hotele/hiszpania/dookola-hiszpanii-wycieczka-objazdowa.html  czy kurs językowy ze Sprachcaffe sprachcaffe.com/polski/kursy_hiszpanskiego/hiszpania.htm gdzie również mogę pozwiedzać Hiszpanie ale już mniej intensywnie i raczej na własną rękę.
Plus taki że podszkole hiszpański dużo bardziej ze Sprachcaffe niż z Travelzone..:-)
Mam 2 tyg i 3000zł tylko...

Ostatnio edytowany przez Traveling (2012-10-31 16:49:30)

 

#2 2012-11-26 08:43:03

kochamprzygody

Re: Kurs hiszpańskiego w Hiszpanii czy sam wyjazd?

ja zdecydowałabym się na kurs z wyjazdem smile rozmawiając z miejscowym automatycznie nauczysz się więcej smile

 

#3 2012-12-13 15:12:12

TrzyKafki_pl

Re: Kurs hiszpańskiego w Hiszpanii czy sam wyjazd?

Jestem zdania,że to właśnie najlepsza opcja- czyli uczysz się języka bardziej od tej praktycznej strony i szybko zdobywasz doświadczenie. Jeśli masz taką możliwość z wyjazdem,to dobra opcja.

 

#4 2012-12-28 17:53:28

Traveling

Re: Kurs hiszpańskiego w Hiszpanii czy sam wyjazd?

No niby mam ale się zastanawiam ciągle...
Przejrzałem oferty kilku firm i myslę o kursie hiszpańskiego z Sprachcafe więc może ktoś coś wie? Byłem wcześniej w Barcelonie w 2010 ale ze znajomymi z Polski więc po hiszpańsku chyba ani słowa nie zamienilem...a ten kurs to taka alternatywa dla mnie aby się zmobilixować;-)

Mam wstepnie zarezerowowany kurs na Maj 2013 i Majorka ze Sprachcaffe:-)

Ostatnio edytowany przez Traveling (2012-12-28 17:55:04)

 

#5 2013-01-25 13:58:30

muniek

Re: Kurs hiszpańskiego w Hiszpanii czy sam wyjazd?

Jak kurs hiszpańskiego to tylko w domu bo w Hiszpanii bym nie umiała się skupić big_smile

 
  • Index
  •  » Hiszpania
  •  » Kurs hiszpańskiego w Hiszpanii czy sam wyjazd?

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh