Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#76 2012-02-29 20:15:02

AniaMW

Re: Ciekawe miejsca lub miasta europejskie - co polecacie?

 

#77 2012-07-02 11:08:28

Columbus24_pl

Re: Ciekawe miejsca lub miasta europejskie - co polecacie?

Ja polecam w szczególności norweskie fiordy. Niesamowita sprawa i widoki. Podobnie zresztą jak w Szwecji i Sztokholmie,mam kilka pięknych zdjęć z tego miasta.

 

#78 2012-07-03 14:47:34

AniaMW

Re: Ciekawe miejsca lub miasta europejskie - co polecacie?

Columbus, dobrze gadasz, ale nie chwal się, że masz zdjęcia, tylko wrzucaj je na portal smile

 

#79 2012-07-03 18:04:24

Valion

Re: Ciekawe miejsca lub miasta europejskie - co polecacie?

A ja polecam mało znaną i wciąż nieodkrytą Sardynię!

 

#80 2012-10-20 16:11:16

BalticHome_pl

Re: Ciekawe miejsca lub miasta europejskie - co polecacie?

A co Ciekawego można tam zobaczyć? Bo dla mnie takim niezwykle urokliwym miejscem jest Cypr- wyspa miłości:)

 

#81 2013-06-06 21:04:31

piea

Re: Ciekawe miejsca lub miasta europejskie - co polecacie?

 

#82 2013-06-07 15:27:29

roman_gor

Re: Ciekawe miejsca lub miasta europejskie - co polecacie?

Polecam Norwegię, to wspaniały kraj, cudowne krajobrazy. Byliśmy i bardzo mile wspominamy, zapraszamy  na naszą stronę. Pozdrawiam :-)

 

#83 2013-06-07 23:25:25

texarkana

Re: Ciekawe miejsca lub miasta europejskie - co polecacie?

 

#84 2013-06-07 23:42:20

texarkana

Re: Ciekawe miejsca lub miasta europejskie - co polecacie?

Jestem fanatykiem podróżowania po Europie. Jest tu tyle pięknych i ciekawych rzeczy do oglądania i próbowania, że spisać się nie da. Ile wspaniałych metropolii z rzucającymi na kolana zabytkami (ja kocham np. Pragę, Lizbonę, Paryż, ale na pewno pokocham też Rzym i Budapeszt, w których jeszcze nie byłam). Ile malowniczych wysp kryjących rozmaite skarby natury i kultury (nie byłam na zbyt wielu, ale wymienić można Korsykę, Sycylię, Kretę, Santorini i w ogóle większość wysp Grecji, a i o Bornholmie bym nie zapomniała, i Rugię oraz Wolin też polecam... wymienić się nie da).
Myślę, że alzackie miasteczka otoczone winicami i bawarskie zamki i pałace to też jest rzecz nie do pogardzenia, podobnie jak francuskie zamki nad Loarą. A pola lawendy w Prowansji? Bajka!
Francja jest w ogóle tak piękna, że... nie ma słów. Włochy również.
Alpy - przecudne. Tyle pasm, tyle krajobrazów... Dolomity. Wysokie Taury. Alpy Nadmorskie. Alpy Julijskie. I wiele, wiele innych.
O parkach narodowych nie wspomnę. Niektóre - jak np. Plitvicke Jezera albo Słowiński PN, rzucaja na kolana.
Na tym kończę, bo i tak wszystkiego nie wymienię.

 

#85 2013-06-19 09:36:48

GdanskaNocka_pl

Re: Ciekawe miejsca lub miasta europejskie - co polecacie?

Ja mam podobnie,bardzo lubię podróżować po Europie i zwiedzać nowe kraje,miasta. Moim ulubionym kierunkiem jest południe i Półwysep Iberyjski z Madrytem i Lizboną na czele:)

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh