Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2010-08-24 09:46:48

magdalemian

gdzie kupic bilet?madryt?

Nie chce,zeby ten post brzmial idiotycznie,ale taka jest prawda-jestem
laikiem, nigdy nie lecialam samolotem ani tez nie kupowalam biletu.
Mojakolezanka wyjechala na rok do Madrytu i zaprosila mnie do siebie na
tydzien. Powiedziala mi tylko,ze mam sobie kupic przez internet bilet w jedna
i druga strone, a ona juz reszte zalatwi, tylko ze ta 'reszta' to mnie mniej
stresuje niz ten caly bilet lotniczy. postanowilam wiec poszukac jakiejs www
na ktorej moge kupic bilety. Ale musze przyznac,ze boje sie. Wiem,ze mozna isc
do biura podrozy,ale oni sobie naliczaja prowizje za te bilety i jest drozej.
Do sedna!
Szukam kogos, kto ma doswiadczenie w kupowaniu biletow online. i mam pytania:
1) czy placenie karta kredytowa to naprawde bezpieczny sposob uiszczenia
oplaty za bilet?
2) gdzie znajde www, na ktorej moge kupic taniej bilet do Madrytu?
3) moja kolezanka polecila mi strone z tego ogloszenia
wycieczki-urlop.hiperogloszenia.pl/bilety-lotnicze/ogloszenie/78833-tanie-bilety-lotnicze-oferta/
czy ktos w ogole z niej korzystal i moglby mi pomoc?
z gory dziekuje i pozdrawiam

 

#2 2010-08-24 20:48:42

Natana

Re: gdzie kupic bilet?madryt?

Jesli chcesz kupić bilet na samolot, to sprawdź, gdzie masz najbliższe lotnisko. Jak znajdziesz lotnisko, to na stronie znajdziesz połączenia z tego lotniska. Sprawdź na stronie Wizz Air, czy ma loty do Madrytu i z jakiego lotniska, bo to jest tania linia. Na stronie każdego lotniska znajdziesz drogie i tanie linie. Im wczesniej kupujesz bilety, tym taniej. Czasem lot jest bardzo tani, albo za 0 złotych, ale ogólne koszty lotniskowe i opłata za bagaż sumują się na wymierną cenę. Ja niedawno wykupiłam bilety na Wizz Air z Pyrzowic  do Dortmundu za O złotych,
ale cała podróż tam i z powrotem na 2 osoby kosztowała mnie ok. 500 złotych; jest to taniej niż autobusem i znacznie szybciej. bilety lotnicze można kupować przez internet, zrobić wydruk i na lotnisko...
Radzę też na wyjazd za granicę wykupić sobie ubezpieczenie w PZU lub innej firmie oraz zabrać europejską kartę ubezpieczenia zdrowotnego z swojego oddziału NFZ. Zawsze to robię i na szczęście nie musiałam z tego korzystać. Opłaty ubezpieczenia dodatkowego na wyjazd za granicę nie są wygórowane, a mogą być bardzo przydatne. Pozdrawiam, życzę miłego wypoczynku w Hiszpanii. Byłam tam i było cudownie. Natana

 

#3 2012-06-13 12:07:07

sthcos

Re: gdzie kupic bilet?madryt?

Jeśli chcesz tanio kupić bilet lotniczy na jakiś przelot to najlepiej na portalu bilety-lotnicze-online.pl mają najniższą prowizję, a przynajmniej ja nie znalazłem taniej, kupuję u nich od 2 lat i jeszcze się nie zawiodłem, nawet bilety na przeloty liniami LOT mają taniej niż sam LOT na swojej stronie. smile

 

#4 2012-06-13 18:09:22

AniaMW

Re: gdzie kupic bilet?madryt?

Hej!
Ad 1) Płacenie kartą za bilety przez Internet jest całkowicie bezpieczne! Spokojnie smile
Ad 2) Osobiście kupując bilety lotnicze korzystałam ze strony www.aero.pl
Ad 3) Nie znam tej strony, nie zabieram głosu.
A poza tym, a propos ubezpieczeń, które podpowiada Natana - dopytaj najpierw w swoim banku; często do karty kredytowej dołączony jest pakiet ubezpieczeniowy na zagranicę. Karta europejska z NFZ zawsze istotna przy wyjazdach z kraju... Oby nie była potrzebna (ale gdy jest, wtedy zwykle nie jest potrzebna, a gdyby jej nie było... lepiej nie wywoływać wilka z lasu).
Pozdrawiam i życzę udanego wyjazdu smile
A, tak przy okazji, komunikacja lotnicza to najbezpieczniejszy środek transportu!!!

 

#5 2012-07-02 11:10:44

Columbus24_pl

Re: gdzie kupic bilet?madryt?

Ja nigdy nie płaciłem za bilety w ten sposób (kartą) więc ciężko mi cokolwiek powiedzieć. Poza tym są specjalne wyszukiwarki połączeń,gdzie zamówimy także bilety, cenowo nie wychodzi to drogo.

 

#6 2012-08-28 11:51:52

vicky

Re: gdzie kupic bilet?madryt?

1) płaciłam kartą przez internet wielokrotnie (czytaj z ponad 100 razy:P ) i nigdy nic się nie stało
2) ja często latam z ryanairem lub z wizzairem, bo są najtańsi, chociaż ryanaira to niezbyt lubiętongue do Madrytu są loty z Poznania i Krakowa właśnie Ryanairem.
3) nigdy nie korzystałam z takich stron, więc nie umiem ci tu pomóc, przykro mi.

 

#7 2012-10-31 12:56:38

Mala

Re: gdzie kupic bilet?madryt?

magdalemian:
1) nie zawsze płacisz karta kredytową to zależy od przewoźnika, jest możliwość płacenia np zwykłym przelewem bankowym, sposoby płacenia sprawdzisz na stronie każdego z przewożników:)
a jak płaciłam kredytową to nie miałam nigdy problemu, łącznie z tym, że kiedyś odwołałam lot i zwrócili mi pieniądze na kartę i nie było kompilkacji
2) jest dużo wyszukiwarek połączeń, ja polecam whynotfly, do Madrytu są też bezpośrednie loty z Katowic
3) strony nie znam, więc nie pomogę
powodzenia!

 

#8 2013-04-10 09:31:16

d_jane

Re: gdzie kupic bilet?madryt?

Spoko, kupuj przez internet. Jak zrobisz to z wyprzedzeniem to masz szanse ustrzelić dobrą promocję. I płacić kartą się nie bój wink

 

#9 2013-04-18 12:20:59

OWAkces_PL

Re: gdzie kupic bilet?madryt?

Ja także jestem zdania,że najlepiej kupić bilet przez internet,czasem zamawiając w ten sposób,możesz liczyć na fajną zniżkę,to już zależy od przewoźnika na jakiego się zdecydujesz.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh