Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2012-03-23 14:27:31

maciekart

Wycieczki w Egipcie :)

Wiem że dużo z Was było w Egipcie smile ... co powiecie mi o wycieczkach ? Kair ? Luksor ? warto ?  big_smile

 

#2 2012-03-23 17:21:47

anet_zb

Re: Wycieczki w Egipcie :)

Maćku Kair, Giza  i Luksor - Dolina Królów jak najbardziej są godne polecenia - Kair najlepiej dwudniowy. Wycieczki jednak organizowane są już w bardzo wczesnych godzinach rannych ze względu na ilość km jakie trzeba pokonać. Zobaczysz wspaniałe zabytki i kawałek innego świata. Z tego co napisałeś na forum - wyjazd masz zaplanowany na lipiec do Hurghady. Życzymy zatem wspaniałej, niezapomnianej podróży i miłego wypoczynku smile

 

#3 2012-03-24 10:51:15

katerina

Re: Wycieczki w Egipcie :)

Maciek mysle,ze bedac w Egipcie obowiazkowo trzeba zaliczyc piramidy w Gizie,a poza tym Luksor,bo to w miare blisko z Hurghady,gdzie bedziesz stacjonowal.

 

#4 2012-03-24 14:42:59

maciekart

Re: Wycieczki w Egipcie :)

anet_zb dzięki bardzo smile Kasia a gdzie ci się bardziej podobało w Kairze i Gizie czy w Luksorze ? Chociaż myślę że w 10 dni zdążę skoczyć i tu i tu big_smile

 

#5 2012-03-24 16:04:31

katerina

Re: Wycieczki w Egipcie :)

Maciek nie bylam w Luksorze,bo z Sharm,gdzie bylam na wakacjach to bylo za daleko,ale Ty masz idealna odleglosc z Hurghady.Gdybym miala wybierac miedzy Kairem,a Luksorem to wolalabym zobaczyc piramidy!

 

#6 2012-03-24 20:00:20

Kasia6555

Re: Wycieczki w Egipcie :)

cześć Maciek....byłam i tu i tu..... bardziej podobał mi się LUXOR-tam tez jest bliżej z Hurgady.Piramidy,Kair-koniecznie dwa dni....trzeba to zobaczyc...ale generalnie wszystko wygląda lepiej na fotkach...mnie osobiście piramidy rozczarowały.....

 

#7 2012-03-24 22:19:24

maciekart

Re: Wycieczki w Egipcie :)

Wydaje mi się że być w Egipcie i piramid i Sfinksa nie zobaczyć to grzech ... ale większości bardziej podobał się Luksor smile Nie wiem , ale postaram się zobaczyć i to i to .

Ps. Kasia przeglądając twoje zdjęcia z Egiptu , zauważyłem że masz syna mniej więcej w moim wieku smile ile ma lat ?

 

#8 2012-03-25 08:09:32

Kasia6555

Re: Wycieczki w Egipcie :)

hej Maciek....jest troszeczke od Ciebie starszy.......Wchodzi właśnie w dorosłość....

 

#9 2012-03-25 14:02:40

maciekart

Re: Wycieczki w Egipcie :)

Aaa , fajnie ! pozdrawiam smile

 

#10 2012-03-25 15:02:25

lidonek

Re: Wycieczki w Egipcie :)

Maćku, piramidy i Sfinsk to jakby nie było symbol Egiptu więc myslę, że warto je zobaczyć, my mieliśmy tam niestety mało wolnego czasu wię mam mieszane uczucia; Luksor, Dolina Królów to też pewnego rodzaju standard; myślę, że jak Ci się uda to najlepiej pojedź w oba miejsca;
pozdrawiam i zyczę udanego wyjazdu

 

#11 2012-03-25 17:40:52

AniaMW

Re: Wycieczki w Egipcie :)

Maciek, w samej Hurgadzie polecam Ci jeszcze przejażdżkę łodzią podwodną, z obserwacją rafy przez szybę oraz bardzo relaksowy rejs zwyczajną łodzią na pobliską wyspę Giftun - podczas rejsu jest też przerwa na nurkowanie powierzchniowe na rafie (w razie potrzeby z pomocą instruktora)...
Życzę wielu wrażeń z wyjazdu!!!

 

#12 2012-03-25 19:47:09

maciekart

Re: Wycieczki w Egipcie :)

Myślę , ze z łodzi podwodnej nie skorzystam ponieważ planuję nurkować z butlą smile co do wyspy Giftun to się pomyśli .. dzięki Ania , pozdrawiam big_smile

 

#13 2012-03-25 20:00:13

anet_zb

Re: Wycieczki w Egipcie :)

Maćku do Luksoru będziesz mieć tylko 250 km a do Kairu ponad 600 - jesteśmy zachwyceni Luksorem ale tam byliśmy dwa dni:jeden dzień zwiedzanie z przewodnikiem, drugi samodzielne zwiedzanie bazaru i spacer uliczkami miasta - niezapomniane wrażenia. Kair i Giza to jak inni TM wspomnieli obowiązkowy punkt programu w Egipcie. Podróż do Kairu zapewne będzie długa i męcząca ale warto!!!

 

#14 2012-04-20 14:01:04

CentrumWczasowe

Re: Wycieczki w Egipcie :)

Wszystko zależy do budżetu,ale jeżeli wyjeżdżamy z biurem podróży to spokojnie można wybrać kilka wycieczek fakultatywnych,a do najbardziej popularnej z pewnością należy rejs po Nilu.

 

#15 2012-05-24 15:09:28

Misia89

Re: Wycieczki w Egipcie :)

ja planuje jechać do Kairu i Jerozolimy i może jeszcze łódź podwodna. wszystkie wycieczki są kuszące, ale trzeba mieć też czas na odpoczynek smile

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh