Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2010-10-14 17:57:15

bert

Snorkeing

Witam,


Chciałbym się dowiedzieć czy istnieje w sharmie możliwość wypożyczenia sprzętu maski, płetw , rurki oraz kapoka. Słyszałem, że najlepiej rurkę przywieźć ze sobą.

Możecie podać przykładowe ceny wypożyczenia sprzętu, chciałbym ocenić czy bardziej opłaca się wypożyczyć na miejscu czy kupić w Polsce i przywieźć ze sobą.

 

#2 2010-10-14 19:18:30

wasiu

Re: Snorkeing

Zdecydowanie przywieźć albo kupić na miejscu! Wypożyczenie -4$ jednorazowo. Kupić na miejscu można za 12$. Mając na uwadze,że największe atrakcje to rafa i pływa się w większości z głową pod wodą,wybór jest prosty.

 

#3 2011-06-06 19:47:19

anulka

Re: Snorkeing

to tak prawde mowiac oplaca sie bardziej kupic zestaw do snorklingu u nas czy w egipcie?

 

#4 2011-06-07 09:37:15

lidonek

Re: Snorkeing

chyba w Egipcie bo u nas zestaw (maska, rurka, płetwy) kosztuje  50zł i wzwyż

 

#5 2011-06-08 11:53:51

anulka

Re: Snorkeing

Tak mi sie wydaje, że w Egipcie kupie taniej

 

#6 2011-06-08 12:36:03

lidonek

Re: Snorkeing

jesli zamierzasz korzystac z niego przez cały pobyt to lepiej zakup sobie własny;
jesli natomiast tylko na dodatkowej wycieczce to chyba nie warto, u nas na stateczku mieli zestawy z których można było dowolnie korzystać bez dodatkowych opłat

 

#7 2011-06-10 16:12:59

anulka

Re: Snorkeing

Planuje zakup własnego zestawu, bede z niego korzystac nie tylko na wycieczce ale rowniez podczas całego pobytu oraz na kolejnych wakacjach, takze bedzie mi służył ;-)

 

#8 2011-06-13 23:36:48

Wakacje_Gdansk_pl

Re: Snorkeing

Wczasy w Egipcie... wspaniała rzecz smile To naprawdę piękny kraj, z bogatą ofertą dla turystów. Szkoda jednak, że nie doceniamy tego, co oferuje nam własny kraj, tutaj także możemy znaleźć wiele pięknych miejsc i możliwości wypoczynku smile

 

#9 2012-01-20 01:42:06

TwojaPlaneta

Re: Snorkeing

Snorkeling wspaniała rzecz smile zwykle w wypożyczalniach sam mówisz za ile chcesz wypożyczyć big_smile mówisz że za 5 funtów na 15 minut i nie ma sprawy smile to tak jak byś chciał sprawdzić. A jeżeli już to robiłeś i wiesz, że to lubisz (nie wszystkim się podoba) to kupuj śmiało w Egipcie. Wszędzie za grosze w porównaniu do Polski i to za grosze.
Pozdrawiam, zapraszam do nowego wątku o Egipcie smile

 

#10 2012-02-03 20:40:54

Andrzej1980

Re: Snorkeing

Jak planujesz snorkeling przy hotelu, to bez wielkiej różnicy. Możesz kupić na miejscu, bo nawet w hotelowych sklepach mają dużo. Ale jak chcesz spróbować prawdziwego nurkowania nawet jeżeli nie masz certyfikatu albo chcesz popływać z fajką na fajnej rafie a do tego spędzić fajny dzień na łodzi to wykup sobie dzień nurkowy.
Ja przy pierwszym razie korzystałem z rad, które znalazłem na takiej stronie o nurkowaniu gpcn.pl i pomogło mi to bardzo smile

 

#11 2013-11-09 21:33:55

Johana

Re: Snorkeing

jak już będziesz kupował w Egipcie cokolwiek nie daj się oszukać... Egipcjanie uwielbiaja nabijać turystów w butelke są nieucziciwi

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh