Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Forum dyskusyjne

Nie jesteś zalogowany.

#1 2010-04-16 12:07:36

martynika

Wyjazd do Czarnogóry

Cześć, mam zamiar wybrać się do Czarnogóry w tym roku. Znalazłam fajne oferty z biura OIS . Co sądzicie o Czarnogórze? Pozdrawiam

Reklama

Travelmaniacy.pl

#2 2010-04-16 20:50:41

malik

Re: Wyjazd do Czarnogóry

Dwa lata temu tam byliśmy. Piękne krajobrazy: góry, morze, urocze stare miasteczka. Byliśmy bardzo zadowoleni chociaż plaże dość zapchane i czasami brudnawe. My byliśmy samochodem a ponieważ za długo na plaży nie możemy wyleżeć, zjeździliśmy Czarnogórę . Przepiękna jest trasa górska z Cetineje do Kotoru, czy wzdłuż wybrzeża, poza tym kaniony rzek: Tary i Moraca. Ale zależy co Ciebie interesuje. My wyskoczyliśmy jeszcze do Albanii i ten wypad wspominamy bardzo dobrze. Miasteczka czarnogórskie są bardzo zapchane turystami ale to ma też swój urok M.

#3 2010-04-17 11:33:29

Margotka82

Ja byłam w Czarnogórze rok temu i jestem zachwycona. Fakt, mało powierzchni dla mas, dlatego tłok, ale jak ktoś potrafi się zorganizować, to i na odludne plaże można trafić, no i koniecznie udać się w głąb kraju. Oprócz Boki Kotorskiej i miejsc wspomnianych przez malika, polecam zdecydowanie Park Lovcen i Monastyr w Ostrogu, drogi kręte i dość długie, na sporych wysokościach (stąd zapotrzebowanie na dobrego kierowcę) ale naprawdę warto. Zapraszam do swojej galerii zdjęć jak i innych, których z Czarnogóry trochę jest smile
A jeśli chodzi o OIS, to nie chcę nikomu robić złej reklamy, ale spotykałam grupy ludzi, którzy byli w Budvie w tym samym czasie z tegoż biura i nie byli zachwyceni. Ja byłam z SKT i jestem zadowolona. Studenckie warunki ale na dobrym poziomie i w dobrej cenie, w OIS niby taniej ale od razu ponoć widać dlaczego wink Więc reasumując, przemyśl wyjazd z SKT - www.skt.org.pl, byłam też z nimi na Krymie.

Całe Bałkany są przepiękne, sama planuję w tym roku Słowenię, ale tym razem już na własną rękę smile
Pozdrawiam,
M.

#4 2010-04-26 12:54:03

martynika

Dziękuję za poradę. Z tmi opiniami to różnie, mi znów dużo ludzi odradzalo SKT a zachwalali OIS nie tylko za ceny ale i z organizacje a przede wszystkim świetną atmosferę...Chyba jednak się skuszę na OIS. Pozdrawiam smile

#5 2010-04-27 09:54:27

emilka8787

Byłam w tamtym roku w Czarnogórze z SKT i było super!
Zdjęcia u mnie w galeriach są najlepszym dowodem.
polecam!!

#6 2010-05-04 16:24:39

maciekart

ja byłem na własną reke i dobrz jest dużo zobaczyć bo Czarnogóra jest piękna !~!~!

#7 2012-12-20 12:17:33

Adia

Planuje wyjazd do Czarnogóry latem w następne wakacje, nie wiem czy lepiej autem, czy z biurem autokarem. Autokarem o nic się  nie martwisz, ale strasznie długo jedzie chyba ze 24 godziny. To trochę masakra, ile się jedzie autem?

Jak tam ceny wyglądają na miejscu na dzień dzisiejszy?, podobno takie jak w u nas (może odrobinę drożej) - tak tu przynajmniej podają.

Nie wiem na jaki budżet się nastawić?

Ostatnio edytowany przez Adia (2013-06-04 14:22:29)

#8 2013-01-10 13:21:03

uHeliosa2_pl

Moim zdaniem zdecydowanie lepiej jest wybrać się tam autokarem z biurem podróży. Czarnogóra to górskie tereny,a poza tym ciężko dogadać się z miejscowymi,wycieczka samochodem jest tylko dla odważnych.

#9 2013-01-12 19:50:53

aga2

My byliśmy w Czarnogórze 3 lata temu i polecam wyjazd samochodem. Dojeżdżasz gdzie chcesz i nocujesz w miejscu jaki Tobie odpowiada. My nocowaliśmy pod namiotami, wtedy pola namiotowe były w standardzie podstawowym (zimna woda i prowizoryczne toalety) ale myślę że to się zmienia.  Z południa Polski jechaliśmy do Czarnogóry z postojem w Chorwacji i to też ma swój urok. Szczerze polecam!

#10 2013-01-27 10:26:46

OWAkces_PL

Na taki wyjazd do Czarnogóry trzeba mieć dużo odwagi,tym bardziej jeżeli w grę wchodzą pola namiotowe,trzeba mieć wcześniej chociaż 2-3 sprawdzone adresy pod które można się zgłosić.

#11 2013-02-15 13:04:38

edom_wakacje

W Czarnogórze polecamy Ci odwiedzić Park Narodowy Dumitor smile Został ukształtowany przez lodowce i poprzecinany jest podziemnymi rzekami i potokami. Wśród gęstych lasów, rozciągających się wzdłuż najgłębszego wąwozu Europy, znajdują się liczne jeziora o przejrzystej wodzie. Jeśli natomiast bliżej jest Ci do regionów nadmorskich to spodoba Ci się na pewno Budva smile Jest tam piękna zabytkowa starówka, na której w sezonie letnim odbywają się liczne imprezy kulturalne smile

#12 2013-02-19 12:52:34

OWAkces_PL

Dzięki za przydatne informacje,na pewno wielu Użytkowników skorzysta z tego podczas wyjazdu do Czarnogóry. A masz też może jakieś dobre namiary na noclegi? To także byłoby tutaj wskazane.

#13 2013-02-19 23:42:54

texarkana

Czarnogóra jest przepiękna, ale już bardzo popularna i zatłoczona - oczywiście przede wszystkim na wybrzeżu. Miasteczka nadmorskie są urocze. Ale góry i kaniony są jeszcze większym skarbem tego kraju. Kaniony sie tylko ogląda, można zrobić wypad i wrócić na nocleg do miasta. Ale góry wymagają więcej czasu i są dla najtwardszych, bo nie ma tam prawie żadnej infrastruktury.

#14 2013-02-24 16:55:06

ApartamentyGorskie_pl

Czarnogóra jest coraz bardziej popularna,to fakt. Co do niebezpieczeństw o których ktoś pisał powyzej- nie ma takiej obawy,wbrew pozorom nie jest to aż taki dziki kraj jak może się wydawać:)

#15 2014-03-27 15:37:05

madlik33

Witam
Ja byłam w zeszłym roku z B P ALTAMIRA z Katowic.
Super zorganizowane wakacje, fajny obiekt, wszystko dopięte na ostatni guzik.
Jak ktoś się wybiera na Bałkany to tylko z nimi.

Teraz mam już rezerwację do Macedonii, jestem pewna,że będzie tak fajnie jak w zeszłym roku.

Jeśli chodzi o niebezpieczeństwa w czarnogórze, to niczego takiego nie odczułam. Dla nas ludzie byli uprzjemi, mili i gościnni.
Nie wiem skąd opinie,że jest tam niebezpiecznie.
Park Narodowy Dumitor również polecam ! Mnie się bardzo podobało.

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh