Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2010-04-16 12:07:36

martynika

Wyjazd do Czarnogóry

Cześć, mam zamiar wybrać się do Czarnogóry w tym roku. Znalazłam fajne oferty z biura OIS . Co sądzicie o Czarnogórze? Pozdrawiam

 

#2 2010-04-16 20:50:41

malik

Re: Wyjazd do Czarnogóry

Dwa lata temu tam byliśmy. Piękne krajobrazy: góry, morze, urocze stare miasteczka. Byliśmy bardzo zadowoleni chociaż plaże dość zapchane i czasami brudnawe. My byliśmy samochodem a ponieważ za długo na plaży nie możemy wyleżeć, zjeździliśmy Czarnogórę . Przepiękna jest trasa górska z Cetineje do Kotoru, czy wzdłuż wybrzeża, poza tym kaniony rzek: Tary i Moraca. Ale zależy co Ciebie interesuje. My wyskoczyliśmy jeszcze do Albanii i ten wypad wspominamy bardzo dobrze. Miasteczka czarnogórskie są bardzo zapchane turystami ale to ma też swój urok M.

 

#3 2010-04-17 11:33:29

Margotka82

Re: Wyjazd do Czarnogóry

Ja byłam w Czarnogórze rok temu i jestem zachwycona. Fakt, mało powierzchni dla mas, dlatego tłok, ale jak ktoś potrafi się zorganizować, to i na odludne plaże można trafić, no i koniecznie udać się w głąb kraju. Oprócz Boki Kotorskiej i miejsc wspomnianych przez malika, polecam zdecydowanie Park Lovcen i Monastyr w Ostrogu, drogi kręte i dość długie, na sporych wysokościach (stąd zapotrzebowanie na dobrego kierowcę) ale naprawdę warto. Zapraszam do swojej galerii zdjęć jak i innych, których z Czarnogóry trochę jest smile
A jeśli chodzi o OIS, to nie chcę nikomu robić złej reklamy, ale spotykałam grupy ludzi, którzy byli w Budvie w tym samym czasie z tegoż biura i nie byli zachwyceni. Ja byłam z SKT i jestem zadowolona. Studenckie warunki ale na dobrym poziomie i w dobrej cenie, w OIS niby taniej ale od razu ponoć widać dlaczego wink Więc reasumując, przemyśl wyjazd z SKT - www.skt.org.pl, byłam też z nimi na Krymie.

Całe Bałkany są przepiękne, sama planuję w tym roku Słowenię, ale tym razem już na własną rękę smile
Pozdrawiam,
M.

 

#4 2010-04-26 12:54:03

martynika

Re: Wyjazd do Czarnogóry

Dziękuję za poradę. Z tmi opiniami to różnie, mi znów dużo ludzi odradzalo SKT a zachwalali OIS nie tylko za ceny ale i z organizacje a przede wszystkim świetną atmosferę...Chyba jednak się skuszę na OIS. Pozdrawiam smile

 

#5 2010-04-27 09:54:27

emilka8787

Re: Wyjazd do Czarnogóry

Byłam w tamtym roku w Czarnogórze z SKT i było super!
Zdjęcia u mnie w galeriach są najlepszym dowodem.
polecam!!

 

#6 2010-05-04 16:24:39

maciekart

Re: Wyjazd do Czarnogóry

ja byłem na własną reke i dobrz jest dużo zobaczyć bo Czarnogóra jest piękna !~!~!

 

#7 2012-12-20 12:17:33

Adia

Re: Wyjazd do Czarnogóry

Ostatnio edytowany przez Adia (2013-06-04 14:22:29)

 

#8 2013-01-10 13:21:03

uHeliosa2_pl

Re: Wyjazd do Czarnogóry

Moim zdaniem zdecydowanie lepiej jest wybrać się tam autokarem z biurem podróży. Czarnogóra to górskie tereny,a poza tym ciężko dogadać się z miejscowymi,wycieczka samochodem jest tylko dla odważnych.

 

#9 2013-01-12 19:50:53

aga2

Re: Wyjazd do Czarnogóry

My byliśmy w Czarnogórze 3 lata temu i polecam wyjazd samochodem. Dojeżdżasz gdzie chcesz i nocujesz w miejscu jaki Tobie odpowiada. My nocowaliśmy pod namiotami, wtedy pola namiotowe były w standardzie podstawowym (zimna woda i prowizoryczne toalety) ale myślę że to się zmienia.  Z południa Polski jechaliśmy do Czarnogóry z postojem w Chorwacji i to też ma swój urok. Szczerze polecam!

 

#10 2013-01-27 10:26:46

OWAkces_PL

Re: Wyjazd do Czarnogóry

Na taki wyjazd do Czarnogóry trzeba mieć dużo odwagi,tym bardziej jeżeli w grę wchodzą pola namiotowe,trzeba mieć wcześniej chociaż 2-3 sprawdzone adresy pod które można się zgłosić.

 

#11 2013-02-15 13:04:38

edom_wakacje

Re: Wyjazd do Czarnogóry

W Czarnogórze polecamy Ci odwiedzić Park Narodowy Dumitor smile Został ukształtowany przez lodowce i poprzecinany jest podziemnymi rzekami i potokami. Wśród gęstych lasów, rozciągających się wzdłuż najgłębszego wąwozu Europy, znajdują się liczne jeziora o przejrzystej wodzie. Jeśli natomiast bliżej jest Ci do regionów nadmorskich to spodoba Ci się na pewno Budva smile Jest tam piękna zabytkowa starówka, na której w sezonie letnim odbywają się liczne imprezy kulturalne smile

 

#12 2013-02-19 12:52:34

OWAkces_PL

Re: Wyjazd do Czarnogóry

Dzięki za przydatne informacje,na pewno wielu Użytkowników skorzysta z tego podczas wyjazdu do Czarnogóry. A masz też może jakieś dobre namiary na noclegi? To także byłoby tutaj wskazane.

 

#13 2013-02-19 23:42:54

texarkana

Re: Wyjazd do Czarnogóry

Czarnogóra jest przepiękna, ale już bardzo popularna i zatłoczona - oczywiście przede wszystkim na wybrzeżu. Miasteczka nadmorskie są urocze. Ale góry i kaniony są jeszcze większym skarbem tego kraju. Kaniony sie tylko ogląda, można zrobić wypad i wrócić na nocleg do miasta. Ale góry wymagają więcej czasu i są dla najtwardszych, bo nie ma tam prawie żadnej infrastruktury.

 

#14 2013-02-24 16:55:06

ApartamentyGorskie_pl

Re: Wyjazd do Czarnogóry

Czarnogóra jest coraz bardziej popularna,to fakt. Co do niebezpieczeństw o których ktoś pisał powyzej- nie ma takiej obawy,wbrew pozorom nie jest to aż taki dziki kraj jak może się wydawaćsmile

 

#15 2014-03-27 15:37:05

madlik33

Re: Wyjazd do Czarnogóry

Witam
Ja byłam w zeszłym roku z B P ALTAMIRA z Katowic.
Super zorganizowane wakacje, fajny obiekt, wszystko dopięte na ostatni guzik.
Jak ktoś się wybiera na Bałkany to tylko z nimi.

Teraz mam już rezerwację do Macedonii, jestem pewna,że będzie tak fajnie jak w zeszłym roku.

Jeśli chodzi o niebezpieczeństwa w czarnogórze, to niczego takiego nie odczułam. Dla nas ludzie byli uprzjemi, mili i gościnni.
Nie wiem skąd opinie,że jest tam niebezpiecznie.
Park Narodowy Dumitor również polecam ! Mnie się bardzo podobało.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh