Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Artykuł
Porada miesiąca: Zobacz jak tanio zarezerwować hotel! >>

PolskiBus.com pojedzie z Gdańska do Berlina

PolskiBus.com pojedzie z Gdańska do Berlina

Przewoźnik widząc duże zainteresowanie turystów, którzy chcieliby dotrzeć do Berlina postanowił uruchomić nową linię P24, która w okresie wakacyjnym będzie kursowała z Gdańska, przez Toruń i Poznań. Połączenie to umożliwi podróżowanie pomiędzy Gdańskiem a Berlinem bez konieczności przesiadania się w Poznaniu.
 

Linia P24 to także całkowicie nowe rozwiązanie dla Torunia i Poznania, jako pierwsza trasa łącząca te dwa wspaniałe miasta. Linia P24 będzie kursowała od 31 lipca do 17 sierpnia.

Nowe połączenie to idealna propozycja dla osób pragnących odwiedzić stolicę Niemiec i mieć jak najwięcej czasu na zwiedzanie. Do wyboru bowiem są dwa kursy dziennie w każdą stronę! Kurs poranny odjeżdża z Gdańska, z Dworca PKS przy ulicy 3 Maja 12 o godzinie 7:30, by już o 16:20 znaleźć się w centrum Berlina. Kurs wieczorny wyrusza o godzinie 21:10, by dotrzeć na miejsce o 6:00 rano. W podróż powrotną również można udać się rano lub wieczorem - wyjazd z Berlina z przystanku ZOB Masurenallee 4-6 o godzinie 9:00, przyjazd do Gdańska o 17:50 lub wyjazd o 21:00, przyjazd o 5:50 rano.


- W odpowiedzi na liczne sygnały, dotyczące zapotrzebowania na dodatkowe połączenia pomiędzy Gdańskiem i Berlinem, mamy przyjemność zaoferować naszym Pasażerom nową, wyjątkową propozycję. Wakacyjna linia P24 to gwarancja wygodnej, bezpośredniej podróży bez oczekiwania na przesiadkę, a także zupełnie nowe połączenie łączące Toruń i Poznań. Oferta ma charakter limitowany, zapewniając naszym Klientom więcej możliwości wyjazdów na okres wakacyjny. Nie wykluczamy jednak, że w przypadku dużego zainteresowania zdecydujemy się na jej przedłużenie. - powiedział Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

/ Fr / 2015-07-25

Komentarze:


Brak komentarzy.


Aby skomentować musisz być zalogowany.

REKLAMA