Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Artykuł

PolskiBus.com pojedzie do Wiednia

PolskiBus.com pojedzie do Wiednia

PolskiBus.com, poinformował, że 22 czerwca zostanie uruchomiona zupełnie nowa linia międzynarodowa, która połączy Rzeszów i Wiedeń, przejeżdżając przez zupełnie nowy przystanek w Tarnowie oraz Kraków, Katowice i Brno.
 

- Stale rosnące zainteresowanie naszymi zagranicznymi wyjazdami sprawiło, że tuż przed wakacjami wprowadzamy nową linię i zwiększamy częstotliwość na najpopularniejszych kierunkach. Dzięki temu oferta międzynarodowych podróży PolskiBus.com z biletami od 1 zł jest najbardziej atrakcyjna na rynku! - powiedział Piotr Pogonowski, Dyrektor Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

W ramach dogodnego rozkładu jazdy nowej linii P22, wyjazd z Rzeszowa planowany jest na godzinę 13:00 z dworca lokalnego, a na miejsce autokar dojedzie o godzinie 22:45. Natomiast kurs powrotny będzie zaczynał się na Dworcu OBB Postbus w Wiedniu o godzinie 23:45, a na miejsce planowo przybędzie o godzinie 9:30.


PolskiBus.com na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł ponad 22 miliony pasażerów. W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu Pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż.

/ Fr / 2017-06-08

Komentarze:


Brak komentarzy.


Aby skomentować musisz być zalogowany.

REKLAMA