Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Artykuł
Porada miesiąca: Zobacz jak tanio zarezerwować hotel! >>

Podróże w 2021 roku. Skorzystaj z oferty first minute i ciesz się wypoczynkiem z całą rodziną

Podróże w 2021 roku. Skorzystaj z oferty first minute i ciesz się wypoczynkiem z całą rodziną

Ostatni rok nie był specjalnie udany pod względem wyjazdów oraz podróży. Szczególnie plany wycieczek zagranicznych musieliśmy odłożyć na inny czas. Na kiedy? Patrząc na aktualną sytuację, wakacje 2021 rysują się całkiem optymistycznie. Dlatego, zanim zacznie się wielki boom na wszystkie oferty, warto zarezerwować sobie miejsce i wybrać cel swojej podróży.
 

Pora zaplanować kolejne wakacje!

Siedzenia w domu wszyscy mamy dosyć. Zarówno dzieci, jak i dorośli zostali zamknięci w swoich domach. Brak rozrywki, towarzystwa, a także zmiany otoczenia doskwiera nam wszystkim. Podróże mają swoje niezaprzeczalne zalety: zaczynamy doceniać to, co nas otacza, poznajemy nowe osoby oraz kultury, próbujemy nowych potraw. Dzięki temu możemy patrzeć na naszą codzienność z szerszej perspektywy. Jesteśmy wtedy mniej zestresowani, nie wyolbrzymiamy niepotrzebnych problemów, przeżywamy mniej negatywnych emocji. Pozbawieni tej szansy, marzymy po prostu o wyrwaniu się z przysłowiowych czterech ścian.

Dlatego może jest to odpowiedni moment do zaplanowania rodzinnej wycieczki? Usiądźcie wieczorem z mapą i zastanówcie się, jaki cel chcielibyście obrać. Czy będzie to podróż zagraniczna, a może polskie morze, które uwielbiacie? Każdy kierunek jest dobry, jeśli myśl o nim będzie Was przyprawiać o szczery uśmiech. Nie musicie jednak planować całej podróży samodzielnie. Biura podróży straciły wielu klientów przez panującą pandemię. Właśnie dlatego postanowiły wprowadzić bardzo atrakcyjne oferty.

Oferta first minute. Dlaczego warto?

Oferta first minute oznacza sprzedaż ofert podróży z wyprzedzeniem. Już zimą możemy zaplanować wakacje w niskiej i atrakcyjnej cenie. Jest to odpowiedź na liczne oferty last minute, na które klienci decydują się kilka dni lub nawet godzin przed samą podróżą. Niestety wadą last minute jest ograniczenie czasowe oraz ilościowe, jeśli chodzi o miejsca. Mając kilkuosobową rodzinę bardzo trudno z takiej oferty skorzystać. Właśnie dlatego oferta first minute jest idealna dla większej liczby podróżujących osób.

W 2021 roku biura podróży proponują:

  • ü wpłacenie zaliczki 5%, 10%, 15% ceny wyjazdu;
  • ü zniżkę dla dzieci;
  • ü gwarancję elastycznej zmiany wyjazdu;
  • ü przeniesienie wycieczki na inny sezon;
  • ü gwarancję niezmienności ceny;
  • ü szybki zwrot środków po anulacji.

Jednocześnie obecne oferty są bardzo atrakcyjne cenowo, a zamówienie ich już teraz gwarantuje duży wybór w ofercie.

Finansujemy wakacje. Najlepsze sposoby

Brak środków na wyjazd? Warto skorzystać z wygodnej pożyczki online, którą możemy otrzymać za pomocą wniosku online, zaledwie w kilka godzin. Cała procedura jest bardzo prosta. Kalkulator na stronie pozwala na wykonanie symulacji oraz doprecyzowanie warunków. Dzięki pożyczce online od Providenta, będziemy mogli cieszyć się z zarezerwowanego miejsca na niezapominanych, rodzinnych wakacjach.

/ Frw /

Komentarze:


Brak komentarzy.


Aby skomentować musisz być zalogowany.

REKLAMA