Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Artykuł

Dzięki tej firmie klienci z Warszawy sprawnie i ekologicznie złomują samochody

Dzięki tej firmie klienci z Warszawy sprawnie i ekologicznie złomują samochody

Powodów, dla których warto zdecydować się na kasacje samochodu, jest co najmniej kilka. Kasacji podlegają przede wszystkim pojazdy wyeksploatowane, które mają na swoim koncie setki tysięcy kilometrów przebiegu. Są to zazwyczaj auta stare, których ubezpieczenie często przewyższa ich wartość rynkową. Częstym powodem kasacji samochodu jest także stwierdzenie szkody całkowitej po wypadku drogowym. Niektóre samochody posiadają usterki, których nie da się naprawić lub naprawa byłaby bardzo kosztowna. Ich właściciele decydują się na kasację samochodu z obawy o bezpieczeństwo swoje i innych.
 

Zaufana firma zajmująca się złomowaniem aut

Gdy podejmiemy decyzję o złomowaniu naszego samochodu, warto poszukać firmy, która zajmie się tym w sposób profesjonalny. Chodzi o to, że zadba o właściwą realizację procesu złomowania, zarówno pod kątem prawnym, jak i ekologicznym. Każdy element samochodu powinien zostać dokładnie zdemontowany i przekazany w odpowiednie miejsce, czyli do: rafinerii, huty, cementowni albo innego pojazdu.

Godną zaufania firmą zajmująca się złomowaniem pojazdów z całą pewnością jest przedsiębiorstwo Auto-Kurek. Siedziba firmy mieści się w województwie kujawsko-pomorskim. Jednakże usługi realizowane są w różnych częściach kraju, w tym w województwie pomorskim i mazowieckim. Katalog usług obejmuje skup samochodów osobowych do kasacji i sprzedaży, skup aut ciężarowych, skup silników samochodowych, sprzedaż części do samochodów osobowych i dostawczych.

Skup aut w Warszawie

Jeśli mieszkasz w Warszawie lub okolicy, z powodzeniem możesz skorzystać z oferty firmy Auto-Kurek. Jej przedstawiciele sprawnie poprowadzą cały proces złomowania samochodu. Pozbędziesz się problemowego pojazdu raz na zawsze, zgodnie ze wszelkimi wymogami w tym zakresie. Kasacja pozbawi Cię obowiązku opłacania składki OC i jednocześnie sprawi, że do Twojej kieszeni wpłynie trochę gotówki. Wszystkie sprawne części samochodu będą przekazane do sprzedaży jako używane części zamienne.

Auto-Kurek to załoga, której można zaufać. Firma posiada licencję od Wojewody Kujawsko-Pomorskiego, która gwarantuje bezpieczeństwo transakcji. Co istotne, sprzedający nie ponosi kosztów dojazdu i transportu. To przedstawiciele firmy odbierają pojazd z wyznaczonego przez nas miejsca. Jest to ogromne ułatwienie. Nie musimy martwić się o organizację lawety. Wszystkie te sprawy załatwiają pracownicy Auto-Kurek po zatwierdzeniu warunków współpracy przez obie strony.

Sposób obsługi klientów

Wieloletnie doświadczenie w branży złomowania pojazdów, pozwoliło firmie Auto-kurek wypracować sprawny i przystępny dla klientów sposób obsługi. Aby skorzystać z usług, można wypełnić formularz umieszczony na stronie internetowej firmy lub zadzwonić pod numery telefonu 692 443 443 albo 660 637 702. W obu przypadkach zostaniemy poproszeni o przedstawienie podstawowych informacji o samochodzie.

Aby pracownicy Auto-Kurek mogli dokonać rzetelnej wyceny, właściciel samochodu musi podać niezbędne dane na temat pojazdu oraz jego wyposażenia, w tym między innymi jego: markę, model, rok produkcji, liczbę drzwi, rodzaj paliwa, pojemność silnika, przebieg. Warto opisać także historię pojazdu oraz przedstawić oczekiwaną cenę sprzedaży. Firma gwarantuje najwyższe kwoty odkupu oraz uproszczoną procedurę sprzedaży. Każdy klient traktowany jest indywidualnie.

/ Frw, fot. materiały prasowe /

Komentarze:


Brak komentarzy.


Aby skomentować musisz być zalogowany.

REKLAMA