Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Artykuł
Porada miesiąca: Zobacz jak tanio zarezerwować hotel! >>

Dlaczego pokochasz podróże camperem na pickupie?

Dlaczego pokochasz podróże camperem na pickupie?

Nie lubisz ograniczeń, jesteś zdeterminowany w poszukiwaniu najlepszych opcji podróżowania. Cenisz sobie niezależność i komfort, jesteś miłośnikiem terenowej jazdy połączonej z długim i aktywnym wypoczynkiem. Camper na pickupie egzystuje w ten sam sposób, pojedzie z Tobą, gdzie tylko zechcesz. W odróżnieniu od typowych camperów nie odmówi Ci jazdy po pustynnych drogach, zabłoconych trasach i górzystym terenie. W swoim wnętrzu skrywa luksusową przestrzeń, nie odmówisz mu więc relaksu i odpoczynku po aktywnym dniu i wielogodzinnym zwiedzaniu.
 

Znudziły Ci się wakacje przebiegające zgodnie ze sztywno ustalonym planem i noclegi w 5-gwiazdkowych hotelach? Obudziła się w Tobie żądza przygód, nieposkromiona chęć przeżycia niezapomnianych chwil codziennie w innym miejscu. Kapsuła na pickupie nie ogranicza, a otwiera szeroko drzwi nowych możliwości podróżowania.

Niezawodny w każdych warunkach

Typowy camper to pojazd, który porusza się tylko po asfaltowych drogach, ma trudności w pokonaniu wymagającego terenu, pokrytego piaskiem, błotem i żwirem. Camper na pickupie to niezawodna terenówka z komfortowym wnętrzem, która nie odmówi Ci towarzystwa podczas najbardziej ekstremalnych przygód. Kapsuła cechuje się dynamicznym i opływowym kształtem, zaskakuje filigranową sylwetką, która pozwala Ci osiągnąć większe prędkości niż klasyczny camper. W połączeniu z dużą mocą Twojego pickupa tworzy duet, który sprosta najbardziej ekstremalnym wyzwaniom.

Kapsuła na pickupie jest mniejsza od typowych camperów, dzięki czemu łatwiej z nią podróżować. Nie musisz szukać przeznaczonego dla niej miejsca parkingowego, możesz zatrzymać się każdym parkingu, polu campingowym, na leśnej polanie, a nawet u podnóża gór na pustkowiu.

Uniwersalny, na plecach najpopularniejszych pickupów

Każdy zasługuje, żeby podróżować na własnych zasadach. Pickup camper zaprojektowano tak, aby był kompatybilny z najpopularniejszymi modelami pickupów. Możesz zamontować go na skrzyni ładunkowej Fiata Fullback, Mitsubishi L200, Volkswagena Amarok i wielu innych tego typu pojazdach. Jest lekki, a jego wymiary odpowiadają rozmiarom skrzyni, aby można było go bez problemu bezpiecznie na niej umieścić. Jest elastyczny, dopasowuje się do Twojego stylu jazdy i modelu pickupa.

Komfort z kompletnym wyposażeniem

Z nim możesz wyjechać na dłużej i cieszyć się komfortem, jaki obiecują bardzo dobre hotele. Niewielką przestrzeń zaaranżowano tak, aby znalazło się w niej miejsce do spania, gotowania i kąpieli. Łóżko o wymiarach 190×120 cm z wygodnym materacem, dwupalnikowa kuchenka gazowa i zlewozmywak, prysznic, umywalka i toaleta, a także strefa wypoczynkowa ze stolikiem, radiem, głośnikiem i odbiornikiem telewizyjnym. Nie mogło również zabraknąć miejsca do przechowywania rzeczy prywatnych, są szafki i półki, które pomogą Ci w utrzymaniu porządku. W kapsule na pickupie poczujesz się jak w domu, a może nawet lepiej, w końcu jesteś na wakacjach.

Pickup camper eko

Moda na eko dotknęła również pickup campera. Jazda z nim to poszanowanie środowiska naturalnego. W wersji premium zamontowany jest panel słoneczny, który pozyskuje energię ze słońca. To pozwoliło w znaczącym stopniu ograniczyć konieczność zastosowania innych źródeł energii, dzięki czemu pickup camper może korzystać z tego, co oferuje mu środowisko naturalne. Podążając w eko kierunku, zrezygnowano z tradycyjnych żarówek, które zastąpiono diodami LED. Twój camper na pickupie będzie zużywać znacznie mniej energii, a to oznacza korzyści dla środowiska i Twojego portfela.

Lekki, a taki solidny

Kapsuła na pickupie waży zaledwie 350 kg, jest lekka, wykonana z włókna szklanego i sklejki szkutniczej. To nie tylko mniejsze obciążenie dla pojazdu, który może pokonywać wymagające trasy, ale też większy komfort podróżowania. Być może nawet nie odczujesz, że na pace Twojego pickupa znajduje się dodatkowy bagaż. Do jego budowy wykorzystano najwyższej jakości materiały, ponieważ wiemy, że będziesz chciał wykorzystać jego wszystkie możliwości. Kapsułę w dowolnym momencie możesz zdemontować, np. kiedy będziesz mieć okazję poszaleć na offroadowych szlakach.

Przyznasz, że trudno mu się oprzeć. Podróż z nim to czysta przyjemność. Przekonasz się, jak wiele jest jeszcze przed Tobą i docenisz nieograniczone możliwości realizowania swoich wakacyjnych planów.

Poznaj Camper na Pickupie AZAR4 https://azar4.pl/

/ FrW /

Komentarze:


Brak komentarzy.


Aby skomentować musisz być zalogowany.

REKLAMA